مقالات

آشنایی با لاین ناخن و تجهیزات آن

آشنایی با لاین ناخن - کرج دکور

امروزه لاین ناخن به یکی از جذاب ترین قسمت های سالن های زیبایی مبدل شده است. آشنایی با لاین ناخن به علاقه مندان به این کار کمک می کند تا بتوانند با آگاهی بیشتری به سوی آن قدم بردارند. در هر سالن زیبایی برای فعالیت در قسمت های مختلف تقسیم بندی صورت می پذیرد که هر کدام استادکاران خود را دارا هستند. این قسمت ها می توانند شامل لاین ناخن، اصلاح و رنگ مو، پدیکور و مژه باشد.

در بین این قسمت ها امروز قصد داریم تا در مورد لاین ناخن و تجهیزات مورد نیاز آن در این فضا سخن بگوییم. لاین ناخن به عنوان قسمتی از پازل آرایشگاه ها دارای تجهیزاتی می باشد که این تجهیزات شامل میز، صندلی و ابزار های تخصصی می باشند که صحبت از ابزار های تخصصی در این مقاله نمیگنجد. در ادامه جهت تکمیل تجهیزات لاین ناخن و دکوراسیون آن با تجهیزات آرایشگاهی کرج همراه باشید.

لاین ناخن چیست؟

آشنایی با لاین ناخن - کرج دکور

آشنایی با لاین ناخن – کرج دکور

لاین ناخن قسمتی از سالن زیبایی می باشد که در آن فعالیت جهت زیبا سازی ناخن صورت می گیرد. این فعالیت شامل کاشت ناخن، لاک، مانیکور و غیره می باشد. زیبایی امروزه منحصر به یک قسمت نمی شود و زیبایی ناخن یکی از پرطرفدارترین لاین ها می باشد. این لاین علاوه بر رسیدگی به زیبایی به سلامت ناخن نیز می پردازد. آشنایی با لاین ناخن به شما این امکان را می دهد که بیشتر با این فعالیت آشنا شده و استاد کاران بتوانند جهت تهیه تجهیزات مورد نیاز اقدام نمایند.

یکی از فعالیت هایی که بر روی ناخن دست انجام می شود مانیکور می باشد. از مزیت های مانیکور می توان به افزایش گردش خون، بهتر شدن سلامت ناخن، کاهش استرس، نرم شدن دست و از بین بردن آلودگی و عفونت دست اشاره کرد. برای انجام تمامی این کارها نیاز به تجهیزات تخصصی و فضایی مناسب می باشد. این فضا با قرار گرفتن میز ناخن، صندلی، پاف، باکس و ترولی تکمیل می شود. ناگفته نماند که برای جدا سازی این فضا می توان از انواع پارتیشن نیز استفاده نمود.

تجهیزات لاین ناخن

در ادامه آشنایی با لاین ناخن به اشاره تجهیزات لاین ناخن خواهیم پرداخت. همانطور که گفته شد تجهیزاتی که به آنها خواهیم پرداخت مرتبط با تجهیزات دکوراسیون، میز، صندلی و باکس خواهد بود. این تجهیزات همانند ابزار و وسایل تخصصی این فعالیت ضروری خواهد بود. به محض ورود به سالن های زیبایی شاهد انواع صندلی، آینه، کنسول و میز هستیم که هر کدام از اینها جهت انجام اموری خاص مورد استفاده قرار میگیرند.

لاین ناخن به عنوان یکی از قسمت های جذاب در آرایشگاه ها دارای تجهیزاتی می باشند که علاوه بر زیبایی دارای کاربرد های منحصر بفردی هستند. میز ناخن یکی از تجهیزات اصلی و بسیار مهم در این لاین می باشد که با یک صندلی آرایشگاهی مناسب تکمیل خواهد شد. این صندلی ها دارای انواع متفاوتی می باشند که در ادامه به صندلی های مناسب اشاره می کنیم.

میز ناخن

میز ناخن به عنوان اصلی ترین محصول در انجام این فعالیت می باشد. این میز با توجه به امکانات و ابعاد استانداردی که طراحی شده است بهترین انتخاب برای شروع کار بر روی ناخن می باشد. در آشنایی با لاین ناخن شناخت این میز از اهمیت ویژه ای برخوردار است که دارای ویژگی های مخصوص به این کار می باشد و از دیگر میز ها متمایز شده است.

میز ناخن دارای انواع متفاوتی می باشد که از نظر جنس و ابعاد متفاوت است. برای انتخاب میز ناخن باید ابعاد فضای مورد استفاده را در نظر گرفت و همچنین باید امکانات آن مانند کشوهای متعدد، وجود برق در آن و ارتفاع استاندارد را بررسی نمود. این میز ها دارای انواع چوبی، فلزی و ABS می باشند. به عنوان یک میز پرکاربرد و زیبا می توانیم میز ناخن درسا را به شما پیشنهاد بدهیم.

انواع صندلی

آشنایی با صندلی ناخن - کرج دکور

آشنایی با صندلی ناخن – کرج دکور

از صندلی به عنوان یک نشیمن جهت استراحت و انجام فعالیت های مختلف استفاده می شود. لاین ناخن با توجه به وجود میز و صرف ساعت طولانی جهت انجام فعالیت نیاز به یک صندلی مناسب دارد. این صندلی از لحاظ ارتفاع و تکیه گاه باید دارای ویژگی هایی باشد تا این عمل بدون خستگی و ایجاد تسلط مناسب انجام پذیرد. بنابراین صندلی به عنوان یکی دیگر از تجهیزات مورد نیاز در آشنایی با لاین ناخن می باشد.

در جهت استفاده از صندلی می توانید از انواع صندلی ناخن، استاد کار و پاف استفاده نمایید. این صندلی باید دارای ارتفاع مناسب، تکیه گاه و نشیمن مناسب باشد. کیفیت این نوع صندلی دارای اهمیت بالایی می باشد زیرا انجام این کار زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد که باید از کیفیت مناسبی برخوردار باشد. جهت ارائه یک انتخاب مناسب کرج دکور به شما صندلی ناخن کمند را پیشنهاد می دهد.

ترولی و باکس

استفاده از ترولی و باکس جهت تکمیل کشو و سازماندهی ابزار بسیار کاربردی می باشد. برای انجام هر کاری باید از ابزارها جهت حفاظت و ایجاد نظم به آن از کشو و کمد استفاده نمود. در آشنایی با لاین ناخن نیاز می باشد تا به این محصول بسیار کاربردی نیز اشاره کنیم. ترولی و باکس به عنوان کمد و کشو جداگانه با امکانات جذاب به استادکاران جهت قرار دادن ابزار خود در آن بسیار کمک می کند.

ترولی و باکس دارای انواع مختلفی می باشند که شامل تنوع در جنس، محل قرار گیری ابزار و چرخ در زیر آن می باشد. البته ترولی و باکس دارای تفاوت هایی با یکدیگر می باشند. این تفاوت ها در امکانات آنها مورد توجه قرار می گیرند. اگر کار شما به شکلی است که نیاز به جابجایی این محصول دارید استفاده از ترولی که دارای چرخ می باشد توصیه می شود. استفاده از ترولی جانسون یک انتخاب مناسب برای شما می باشد.

طراحی لاین ناخن

لاین ناخن به عنوان یک بخش جذاب و پرطرفدار نیاز به یک طراحی مناسب، شیک و گیرا دارد. همانطور که بارها در مقالات این وبسایت اشاره کردیم طراحی دکوراسیون در سالن های زیبایی به یک اصل تبدیل شده است. در آشنایی با لاین ناخن باید چیدمان و نوع بخش بندی آن را نیز در نظر بگیریم. این طراحی علاوه در زیبایی، جذب و آرامش مشتری کمک شایانی می کند.

در ابتدا باید نوع طراحی و رنگ های مورد استفاده را در نظر بگیریم. انتخاب نوع و رنگ تجهیزات باید متناسب با محیط باشد و یک هارمونی مناسب را ایجاد بکند. این تناسب با انتخاب بهترین های میز ناخن و دیگر تجهیزات امکان پذیر می شود. همچنین به دلیل اینکه فضای زیادی برای این لاین مورد نیاز نمی باشد می تواند به جای اختصاص یک اتاق جداگانه از پارتیشن جهت جداسازی آن استفاده نمایید.

خرید تجهیزات لاین ناخن

تهیه تجهیزات لاین ناخن - کرج دکور

تهیه تجهیزات لاین ناخن – کرج دکور

علاوه بر آشنایی با لاین ناخن باید در تهیه تجهیزات مورد نیاز آن دقت لازم را بکار بگیرید. این عامل به این دلیل از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که تجهیزات موجود در بازار بسیار زیاد و متنوع می باشند. در این میان محصولات با کیفیت نامناسب صرف قیمت پایین تر ساخته می شوند که فاقد استاندارد های لازم می باشند. این استاندارد ها در جهت استفاده بهتر از محصول پیاده سازی می شوند. یک محصول غیر استاندارد علاوه بر کیفیت پایین باعث ایجاد آسیب فیزیکی به استاد کار و مشتری نیز می شود.

لاین ناخن به دلیل زمانبر بودن فعالیت آن نیاز به محصولات استاندارد می باشد. به عنوان مثال در صورتی که میز و صندلی از استاندارد لازم برخوردار نباشند می توانند به گردن و مفاصل بدن در طولانی مدت آسیب برسانند. علاوه بر آن ایجاد خستگی زودرس باعث بی حوصلگی و حذف آن سالن از انتخاب های مشتری می شود. کرج دکور با سابقه درخشان در ساخت محصولات استاندارد به عنوان فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی آماده ارائه محصولات مورد نیاز شما می باشد.

جنس تجهیرات لاین ناخن

تجهیزات لاین ناخن با توجه به نوع محصول متفاوت می باشد. این تفاوت شامل چوب، فلز و ترکیبی از آن می باشد. در آشنایی با لاین ناخن جنس محصولات جایگاه ویژه ای دارد. البته این تفاوت تاثیر چندانی در روند کار شما ندارد و می تواند صرفا در نوع دکوراسیون شما تاثیر گذار باشد. در ادامه به معرفی جنس این محصولات می پردازیم.

  1. میز ناخن: میز ناخن در اجناس متفاوتی از جمله فلز، چوب و ABS تهیه می شود. همچنین این تنوع با ترکیب این اجناس با یکدیگر نیز وجود دارد.
  2. صندلی ناخن: صندلی ناخن به یکی از تجهیزات اصلی از انواع فلزی و چوبی با روکش پارچه و چرم ساخته می شود.
  3. ترولی باکس: این محصول نیز همانند کالاهایی که در بالا اشاره کردیم شامل چوب و فلز می باشد.

کرج دکور با ساخت انواع تجهیزات آرایشگاهی و دکوراسیون از جمله محصولات لاین ناخن در جهت تکمیل سالن های زیبایی آماده ارائه محصولات متنوع می باشد. این محصولات با امکان سفارشی سازی در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد. همچنین متخصصین ما در جهت ارائه مشاوره به مشتریان عزیز در خدمت هستند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *