مقالات

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه - کرج دکور

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه جزء مواردی است که جهت ورود به این زمینه کاری باید آن ها را دانست. علاوه بر آن برخی از آن ها پردرآمد ترین لاین های آرایشگری هستند که شناخت آن ها باعث می شود تا تمرکز بیشتری در یادگیری آن داشته باشید. شناخت + یادگیری + تخصص و تجربه فرمولی است که می تواند شما را در این زمینه کاری به موفقیت برساند.

مباحث آرایش زیرمجموعه های زیادی دارد که هر یک خدماتی متفاوت را در این زمینه ارائه می دهد. یادگیری تمام آن ها نیاز به زمان بسیار زیادی دارد و برای شروع باید تنها یکی از آن ها را انتخاب کرد. همانطور که می دانید در این قضیه تنها یادگیری مهم نیست و تجربه هم اهمیت زیادی دارد. به همین جهت باید با آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه به این حیطه ورود کرد.

لاین های آرایشگاه زنانه

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه - کرج دکور

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه – کرج دکور

آرایشگاه زنانه یک سالن جهت ارائه خدمات زیبایی به بانوان می باشد که در کشور ما تمامی کارکنان آن ها خانم ها هستند. این سالن ها بسته به نوع سیاست کاری شان تمامی خدمات زیبایی را ارائه می دهند. این خدمات زیبایی کاملاً مطابق با میل مشتریان اجرا می شوند و هر یک از آن ها زمان و هزینه های متفاوتی دارند.

اینکه هر آرایشگاه زنانه چه خدماتی را ارائه دهد هیچ محدودیتی در قبال آن وجود ندارد. این موضوع کاملاً بستگی به مدیریت آرایشگاه دارد که توانایی ارائه چه خدماتی را داشته باشد. البته که ناگفته نماند تجهیزات آرایشگاه موردنیاز برای هر خدمات هم لازم است. یعنی علاوه بر تخصص و تجربه سالن آرایشگاه باید تجهیزات هر یک از آن ها را هم موجود داشته باشد.

لاین آرایشگاه چیست؟

هر آرایشگاه زنانه برای خدمات قابل ارائه قسمت های مخصوص خود را دارد که به آن لاین گفته می شود. این لاین ها تنها یکی از خدمات زیبایی را ارائه می دهند. البته ممکن است این خدمات مشابه هم باشد و بیش از یک مورد در یک لاین هم ارائه شود. به همین ترتیب این لاین ها بر اساس خدماتی که ارائه می دهند نام گذاری می شوند و متخصصان و همچنین مراجعه کنندگان نیز با همان نام این لاین ها را می شناسند.

در ادامه مطلب آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه محبوب ترین لاین های آرایشگاه را با هم مرور خواهیم کرد. اگر بخواهیم تا همینجای کار به برخی از لاین های آرایشگاه اشاره کنیم، لاین ناخن از این لاین های خدمات زیبایی به حساب می آید. لاین های آرایشگاه تماماً به یک شکل هستند و هیچ لاین عجیب و غریبی وجود ندارد که در آرایشگاه ها متفاوت باشد.

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره کردیم هر آرایشگاه زنانه لاین های مختلفی جهت ارائه خدمات دارد. تعداد لاین هایی که در یک آرایشگاه زنانه وجود دارد قابل توجه نیست اما هر یک تخصص و تجربه های زیادی نیاز دارد. اگر بخواهیم مجدد لاین ناخن را توضیح دهیم، این لاین شامل مواردی همچون کاشت، طراحی، ترمیم و موارد مختلف دیگر می شود.

شناخت لاین های آرایشگاه زنانه به شما کمک می کند تا هر یک را بخوبی بشناسید و پس از آن اگر قصد آموزش دیدن دارید به درامد و علایق خود هم دقت کنید. همچنین اگر یک متخصص در یک لاین مشخصی باشید و قصد داشته باشید با پس انداز خود یک سالن آرایشگاهی راه اندازی کنید آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه برای شما الزامی است.

لاین آرایش یا میکاپ

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه - کرج دکور

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه – کرج دکور

یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین لاین های آرایشگاه زنانه، لاین آرایش یا میکاپ است. در این لاین همانطور که از نامش پیداست آرایش در بخشی از صورت انجام می شود. نکته قابل توجهی که این لاین دارد این است که اکثراً خانم ها بدلیل آرایش کردن در منزل با این لاین و خدمات آن آشنا هستند. این مسئله باعث می شود تا تقاضای این لاین خیلی زیاد نباشد.

همچنین این لاین تجهیزات آرایشگاه خیلی خاص و زیادی نیاز ندارد. همچنین افرادی که بعنوان متخصص در این لاین فعالیت می کنند نیاز به تخصص و تجربیان فراوانی مگر در لاین های مشابه حرفه ای تر ندارند. هرچند این لاین در سالن های آرایشگاهی حرفه ای دیگر خیلی دیده نمی شود.

لاین ناخن

یکی از محبوب ترین و پر درآمد ترین لاین های سالن های آرایشگاه زنانه لاین ناخن می باشد. لاین ناخن شامل خدماتی همچون کاشت ناخن، طراحی، ترمیم و موارد مشابه دیگر است. البته که باید اشاره کنیم که این لاین از نظر تخصص و حرفه ای بودن یکی از جدی ترین لاین ها است که متخصصین می توانند در آن کسب درآمد بالایی داشته باشند.

از نظر تجهیزات آرایشگاه در لاین ناخن نیازمند یک میز ناخن و یک صندلی میز ناخن است. البته که صندلی متخصص می تواند هر نوع صندلی آرایشگاهی باشد و تفاوت چندانی ندارد. مهم میز ناخن است که به اندازی کافی بزرگ و زیبا باشد و در هر دو طرف آن دو صندلی برای مشتری و متخصص قرار گرفته باشد.

لاین مژه

این لاین از آرایشگاه نیز یکی دیگر از لاین های پولساز و محبوب به حساب می آید. در آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه اشاره کردیم که برخی از این لاین ها درآمد های بسیار خوبی دارند. نباید هم فراموش کنیم که یکی از دشوار ترین لاین ها و خدمات زیبایی هم به لاین مژه تعلق می گیرد. به لاین مژه eyelash یا آیلش هم گفته می شود که همان معنا را دارد.

لاین مژه از نظر تجهیزات آرایشگاه نیازمند یک صندلی تختخواب شو یا یک تخت زیبایی دارد. دیگر تجهیزات نیز می تواند یک صندلی کپ بلند برای متخصص باشد. هرچند متخصص در این شرایط اکثراً ایستاده فعالیت خود را انجام می دهد. در هر صورت در این نوع از لاین های آرایشگاهی می توان از تجهیزات مختلفی استفاده نمود.

لاین پوست

اگر دشوار ها بخواهیم باز هم بگوییم لاین پوست نیز از این نوع لاین ها می باشد. البته لاین پوست یک لاین بسیار تخصصی است که هر کسی نمی تواند وارد آن شود و فعالیت خود را آغاز کند. به همین دلیل در تمام آرایشگاه های زنانه نمی توان این لاین را یافت. این لاین مشتریان خاص خود را دارد و می تواند درآمد های بسیار بالایی را کسب کند.

از تجهیزات آرایشگاهی که می توان برای این لاین در نظر گرفت یک تخت زیبایی یا تخت پوست است. به لاین و تخصص پوست فشیال هم گفته می شود که در حین خرید تخت آرایشگاهی از واژه تخت فشیال هم استفاده می کنند. این لاین حتماً نیازمند یک ترولی یا کمد یا باکس می باشد تا لوازم کار در آن قرار بگیرد.

لاین مژه

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه - کرج دکور

آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه – کرج دکور

در مقاله آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه باید لاین مژه هم توجه زیادی بشود. از دیگر لاین های بسیار پردرآمد و محبوب بانوان دقیقاً لاین مژه است که در آن خدماتی نظیر کاشت، طراحی، ترمیم و اصلاح ارائه می شود. لاین مژه هم سختی های خود را دارد اما با توجه به تقاضاهای بسیار زیاد در این لاین کاملاً ارزش ارائه خدمات را دارد.

برای لاین مژه تجهیزات آرایشگاهی خاصی در نظر گرفته نمی شود و باید خود بسته به تخصص و تجربیاتی که دارید آن ها را فراهم کنید. قطعاً همانند لاین مژه می توان از یک تخت زیبایی یا صندلی اصلاح حرفه ای استفاده کرد. البته که تخت ها برای کار بر روی چشم ها و ابروها بسیار راحت تر و بهتر هستند.

در نهایت لاین های یک آرایشگاه زنانه تعداد بیشتری دارند و سعی کردیم در این مقاله آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه تنها برخی از بهترین ها و محبوب ترین ها را به شما معرفی کنیم.

خرید تجهیزات لاین های آرایشگاه زنانه

کرج دکور بعنوان طراح و تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی در استان البرز فعالیت دارد. این مجموعه تمامی تجهیزات آرایشگاه زنانه و مردانه را تولید و روانه بازار می کند. افرادی که بدنبال خرید تجهیزات آرایشگاهی هستند می توانند با مراجعه حضوری به نمایشگاه این مجموعه خرید خود را انجام دهند.

همچنین تیم فروش کرج دکور بصورت حضوری و غیرحضوری تماماً در کنار شما هستند تا بهترین و مناسب ترین تجهیزات را انتخاب کنید. خرید بصورت مستقیم از وب سایت و اپلیکیشن کرج دکور نیز میسر است و می توانید بصورت آنلاین سفارش دهید. سفارش ها به سرتاسر کشور قابل ارسال می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “آشنایی با لاین های آرایشگاه زنانه

 1. سیما رحمانی گفت:

  مرسی از این مطلب ارزشمند.

 2. مبینا گفت:

  چرا لاین مژه را دو بار گفتین؟ 🙂

  1. کرج دکور گفت:

   چون خیلی مهمه 😀

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *