مقالات

آشنایی با پاف مبل + معرفی انواع آن

آشنایی با پاف مبل + معرفی انواع آن - کرج دکور

پاف نوعی مبل می باشد که در دکوراسیون کاربردهای متفاوتی دارد. آشنایی با پاف مبل به شما در چیدمان دکورتان بسیار کمک میکند. در واقع پاف نوعی مبل می باشد که نوع اولیه آن بدون پشتی است. البته به دلیل افزایش تقاضای مشتریان و ایجاد تنوع، نوع با پشتی و دسته دار نیز ساخته شده است. از این محصول در هر فضایی می توان استفاده کرد.

از جمله استفاده های این محصول در دکوراسیون آرایشگاه ها می باشد. اگر تا به اینجا با مقالات کرج دکور همراه بوده باشید متوجه اهمیت دکوراسیون در سالن های زیبایی شده اید. از آنجایی که تقاضای مشتریان در سالن ها جهت زیبایی خود می باشند مطمئناً هر گونه طراحی و دکوراسیون زیبا در این فضا جلب توجه خواهد کرد. علاوه بر این یک دکوراسیون اصولی به آرامش و اعتماد سازی مشتریان کمک می کند. در ادامه این مقاله با آشنایی پاف مبل و انواع آن با کرج دکور همراه باشید.

پاف مبل چیست؟

پاف مبل چیست؟ - کرج دکور

پاف مبل چیست؟ – کرج دکور

پاف مبل نوعی کالا می باشد که در دسته مبل ها قرار می گیرد. این محصول زیبا و کارآمد عموماً به صورت بدون دسته و پشتی می باشد. همین ویژگی باعث موجب استفاده های متفاوت در دکوراسیون می شود. البته همانطور که گفتیم پاف ها امروزه با نوع پشتی دار نیز تولید شده است. وجود این ویژگی باعث افزایش کارآیی آن شده است.

استفاده از این محصول امروزه در آرایشگاه ها بسیار مرسوم شده است. آشنایی با پاف مبل به شما این امکان را می دهد تا بدانید از این کالا چگونه و در چه مکانی استفاده نمایید. از جمله کارایی های این کالا می توان به نشیمن گاه، زیر پایی در جلوی مبل و حتی قرار گیری وسایل داخل آن اشاره کرد. کرج دکور با تولید انواع پاف مبل در دسته بندی پاف چوبی، پاف فلزی، پاف بدون پشتی و پاف abs در این زمینه آماده ارائه خدمات متنوع می باشد.

اهمیت استفاده از پاف در دکوراسیون

استفاده از پاف در دکوراسیون کاربردهای متفاوتی دارد. در بسیاری از انواع آن به عنوان زیر پایی استفاده می شود. شکل نرم آن برای استراحت پا در جلوی مبل بسیار مفید می باشد. همچنین در بعضی از انواع آن به عنوان انبار کردن وسایل استفاده می شود. الین مدل از پاف مبل علاوه بر سطح رویی دارای یک فضای زیرین نیز می باشند. با وجود این ویژگی شما جایی برای قرار گیری وسایل خود خواهید داشت. در نوع دیگری از پاف به عنوان جلو مبلی با فوم فشرده تری استفاده می کنند. البته در این نوع از استفاده یک میز چوبی یا ام دی اف بر روی آن قرار میگیرد.

در ادامه آشنایی با پاف مبل و کاربرد آن به استفاده آن در آرایشگاه ها اشاره خواهیم کرد. استفاده از این نوع مبل در سالن های زیبایی طرفداران زیادی دارد. این کالا که به عنوان یک کالای شیک به حساب می آید، جهت ایجاد فضای متفاوت در محیط مورد استفاده قرار میگیرد. محل قرار گیری برای انتظار مشتریان یک ایده بسیار مناسب می باشد. با توجه به نوع ساخت آن با  وجود سطحی نرم و راحت به ایجاد فضایی آرام برای ایجاد حس آرامش به مشتریان در زمان انتظار بسیار کارآیی دارد.

ابعاد و شکل مبل پاف

ابعاد و شکل مبل پاف - کرج دکور

ابعاد و شکل مبل پاف – کرج دکور

مبل پاف دارای ابعاد و اشکال متفاوتی می باشد. این ویژگی ها باعث ایجاد تنوع در تولید پاف شده است. وجود تنوع در ساخت این محصول دست شما را برای انتخاب مناسب با فضای کاریتان باز می گذارد. اشکال مبل پاف می تواند به صورت مکعب، استوانه و حتی دایره نیز باشد. استفاده از هر کدام بسته به نوع دکوارسیون شما متفاوت می باشد. به عنوان مثال از پاف بدون پشتی می توان به عنوان زیر پایی استفاده نمود.

آشنایی با مبل پاف به شما در انتخاب بهترین نوع آن و متناسب با دکوراسیون شما کمک خواهد کرد. این انتخاب با توجه به نوع دیگر تجهیزات شما در رنگ و شکل پاف متفاوت می باشد. تفاوت در ابعاد این مدل از مبل به میزان فضای شما بستگی دارد. به عنوان مثال استفاده از یک پاف در ابعاد بزرگ نباید در فضای کوچک قرار بگیرد. همچنین ابعاد این محصول به تعداد نفراتی که از آن استفاده می کنند نیز بستگی دارد. مبل پاف در دکوراسیون های مدرن کارآیی بیشتری دارد و برای دکوراسیون کلاسیک توصیه نمی شود.

جنس مبل پاف

پاف ها در نوع ساخت و جنس متفاوت می باشند. در ساخت پاف ها روکش های متنوعی وجود دارد. پاف ها با توجه به نوع استفاده از آن دارای روکش های متفاوتی می باشند. از جمله روکش های مورد استفاده چرم، پشم طبیعی و انواع پارچه های مبلی می باشد. انتخاب نوع جنس آن با استفاده شما می تواند متغیر باشد. به عنوان مثال جهت استفاده به عنوان جلو مبلی می توانید از جنس چرم استفاده نمایید تا از نفوذ مایعات به داخل آن جلوگیری کنید.

پاف ها علاوه بر جنس روکش دارای پایه های متفاوتی نیز می باشند. در ادامه آشنایی با مبل پاف به بررسی آنها می پردازیم. از جمله جنس های مورد استفاده در پایه پاف، چوب می باشد. در این مدل رویه بر روی یک پایه چوبی قرار میگیرد. چوب به عنوان یک جنس همیشه رو مد و ترمیم پذیر یک انتخاب ایده آل می باشد. در بعضی از انواع آن پایه ها را از فلز می سازند. همچنین در انواع دیگری از آن نیز به خصوص پاف های گرد و منحنی پایه ای وجود ندارد.

نحوه استفاده از پاف در دکوراسیون

نحوه استفاده از پاف در دکوراسیون - کرج دکور

نحوه استفاده از پاف در دکوراسیون – کرج دکور

همانطور که اشاره کردیم پاف ها دارای تنوع بالایی می باشند. این تنوع به شما در تکمیل دکوراسیون بسیار کمک می کند. جهت آشنایی با مبل پاف و نکات استفاده از این کالا در دکوراسیون همراه ما باشید.

  1. استفاه به عنوان جلو مبلی: از پاف به عنوان جلو مبلی جهت استراحت پاها نیز استفاه می شود. کرج دکور در تولید پاف با عنوان پاف فلزی آماده ارائه این محصول می باشد.

  2. استفاه به عنوان زیر پایی: این نوع از پاف دارای پایه هایی از جنس چوب، فلز است و در بعضی از مدل ها بدون پایه تولید می شود.

  3. استفاده به عنوان قرار گیری وسایل: این مدل از مبل پاف دارای یک فضای زیرین می باشند. این فضا مناسب برای قرار گیری وسایلی داخل آن مناسب می باشد.

  4. صندلی میز نهار خوری و میز آرایش: مبل پاف به عنوان یک نشیمن گاه مناسب برای قرار گیری در جلوی مبل و میز آرایش انتخاب مناسبی می باشد.

  5. استفاده به عنوان مبل انتظار: مبل پاف در انواع بدون پشتی و پاف با پشتی برای ایجاد فضایی لذت بخش جهت انتظار در محیط های کاری به خصوص سالن های زیبایی نیز کاربرد دارد.

  6. استفاده به عنوان میز کنار مبل: پاف هایی در سایز های کوچک در کنار مبل ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد. پاف ها در این نوع استفاده جایی مناسب برای قرار گیری وسایل مورد نیاز بر روی آن باشد.

در مقاله آشنایی با پاف مبل اطلاعاتی جهت معرفی این کالا به شما عزیزان ارائه شد. همچنین شما  با رعایت نکات دکوراسیون و کاربردهای مبل پاف می توانید یک هارمونی زیبا در فضای خود ایجاد نمایید. کرج دکور با تولید انواع پاف abs، پاف بدون پشتی، با پشتی، چوبی و فلزی  آماده ارائه محصولات استاندارد و مشاوره به شما عزیزان می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *