مقالات

انواع جلو مبلی و استفاده در دکوراسیون

انواع جلو مبلی - کرج دکور

جلو مبلی یکی از محصولات دکوری می باشد که در منازل، دفاتر اداری و آرایشگاه ها مورد استفاده قرار میگیرد. انواع جلو مبلی با قرار گرفتن در کنار مبل ها نسبت به افزایش رفاه اشخاص ساخته شده اند. امروزه از این محصولات به عنوان یک محصول کاربردی و تزیینی در محیط های مختلف کاری و منازل بسیار پر طرفدار شده اند. عموماً در قسمت های مختلفی که از مبل استفاده می شود این محصول نیز قابل مشاهده می باشد.

این محصول جهت قرار گرفتن وسایل مختلف استفاده می شود که نسبت به محیطی که قرار میگیرد این وسایل می تواند متفاوت باشد. در منازل زمانیکه این وسیله در کنار مبل دیده می شود انتظار داریم که بر روی آن انواع ظروف تزیینی و وسایل پذیرایی مشاهده کنیم. همچنین در دفاتر نیز علاوه موارد گفته شده می توان از انواع بروشور و مجلات تبلیغاتی نیز استفاده نمود. جلو مبلی به عنوان یک محصول پر طرفدار در انواع تجهیزات آرایشگاهی در سالن های زیبایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

تاثیر جلو مبلی در دکوراسیون

نقش جلو مبلی در دکوراسیون - کرج دکور

نقش جلو مبلی در دکوراسیون – کرج دکور

جلو مبلی به عنوان یک محصول دکوری زیبا دارای پایه و رویه می باشد. از این محصول پر کاربرد در جلوی مبل استفاده می شود که می تواند در فضاهای مختلفی قرار بگیرد. انواع جلو مبلی در محیط های کاری در قسمت انتظار و اتاق مدیریت کاربرد دارد. همچنین یکی از استفاده های پر طرفدار آن در منازل می باشد که تقریباً می توان گفت که در کنار خرید مبلمان خانه این محصول نیز به طور قطع تهیه می شود.

جلو مبلی در جنس های متنوعی تولید می شود که تهیه هر کدام از آنها به نوع جنس مبلمان و دکوراسیون شما مرتبط می شود. سایز آنها نیز متغیر می باشد که به میزان فضای مورد استفاده از آن بر میگردد. ارتفاع جلو مبلی که نوعی میز می باشد نسبتاً کوتاه می باشد و پایه های آن دارای اشکال متفاوتی می باشد. پایه های این میز می تواند دارای تعداد متفاوتی باشد و همچنین در قسمت های مختلف آن مانند مرکز یا در گوشه ها تعبیه شود. جنس این میزها می تواند از چوب، فلز و ترکیب آن با شیشه باشد.

انواع میز جلو مبلی

میز های جلو مبلی از دیدگاه های مختلفی در دسته بندی های مختلفی قرار میگیرند. این دسته بندی بر اساس جنس، امکانات و شکل ظاهری می باشد. همانطور که اشاره کردیم از نظر جنس می تواند در دسته بندی فلز، چوب و ترکیب آن با شیشه قرار بگیرد اما از نظر امکانات می توان به کشوها و صفحه زیر میز اشاره نمود. همچنین انواع جلو مبلی دارای اشکال مختلفی در صفحه رویی مانند دایره، چند ضلعی، مربع و مستطیل می باشد.

این دسته بندی ها در انتخاب شما نسبت به فضای مورد استفاده کمک زیادی می کند. وجود تنوع در محصول باعث می شود تا شما بهترین ایده خود را عملی نمایید که کرج دکور به عنوان تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی کرج دارای جلو مبلی های متنوع و مناسب با دکوراسیون شما را دارا می باشد.

جلو مبلی در سالن های زیبایی

جلو مبلی در آرایشگاه ها نیز بسیار پر استفاده می باشد. در سالن های زیبایی توجه بسیار زیادی به دکوراسیون می شود زیرا این امر در جذب مشتری و ایجاد حس آرامش در زمان انتظار بسیار تاثیر گذار می باشد. آرایشگاه ها به دلیل نوع فعالیتشان و صرف زمان زیادی جهت اتمام کار نیازمند فضایی زیبا و آرامش بخش برای انتظار مشتریان می باشد. با در نظر گرفتن قسمت انتظار علاوه بر استفاده از مبل انتظار، پاف، انواع باکس و جا لباسی نیازمند انواع جلو مبلی جهت قرار دادن در جلوی مبل می باشند.

جلو مبلی در قسمت انتظار آرایشگاه دارای کاربرد فراوانی می باشد. این محصول می تواند جایی برای قرار گرفتن انواع تبلیغات، بروشور، وسایل پذیرایی و مجلات مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. انتخاب یک جلو مبلی زیبا و کاربردی و کم حجم می تواند علاوه بر ایجاد هارمونی در دکوراسیون شما دارای امکانات مختلف مانند کشو نیز باشد. علاوه بر استفاده در جلوی مبل می توانید به همراه انواع پاف نیز استفاده نمایید.

جلو مبلی در دفاتر اداری

استفاده از جلو مبلی در دفاتر اداری - کرج دکور

استفاده از جلو مبلی در دفاتر اداری – کرج دکور

در ادامه انواع استفاده از جلو مبلی در محیط های مختلف به کاربرد آن در محیط های اداری می پردازیم. در این محیط ها جلو مبلی در قسمت انتظار و مدیریت قابل استفاده می باشد. انتخاب انواع جلو مبلی برای محیط های اداری کمی متفاوت تر می باشد. هر چه این محصول ساده تر باشد جلوه زیباتری به دفتر کار می دهد و بهتر است تا از شلوغی بر روی آن نیز پرهیز کنید. ظاهر ساده و منظم این میز در دفاتر کاری ظاهری شیک و منظم به فضای شما می دهد که حس یک محیط مطمئن را به مراجعین شما القا خواهد کرد.

قسمت دیگری که در دفاتر اداری از جلو مبلی استفاده می شود اتاق مدیریت می باشد. استفاده از این محصول در این اتاق بستگی به میزان فضای موجود دارد. هر چه فضا کوچکتر باشد ابعاد میز مورد استفاده نیز قطعاً کوچکتر می شود و بهتر است که دارای پایه هایی در مرکز جهت جلوگیری از برخورد با پا باشد. رنگ جلو مبلی مد نظرتان نیز باید کاملاً با دیگر تجهیزات دکوری شما همسان باشد. کرج دکور استفاده از جلو مبلی آپادانا را به شما برای استفاده در اتاق مدیریت پیشنهاد می کند.

جلو مبلی در منازل

یکی از استفاده های معمول از جلو مبلی در منازل می باشد. تقریباً می توان گفت در منازلی که از مبل استفاده می نمایند انواع جلو مبلی نیز وجود دارد. جلو مبلی در منازل یکی از ارکان اصلی دکوراسیون می باشد و انواع امکانات در آن کاملاً مناسب برای استفاده در این فضا می باشد. این محصول در منازل می تواند دارای انواع کشو و صفحه زیر میز جهت نظم بخشیدن به انواع وسیله مانند کنترل تلویزیون باشد.

در منازل جهت طراحی دکوراسیون و استفاده از جلو مبلی می توانید از انواع پاف نیز استفاده نمایید. پاف ها نیز با قابلیت و امکاناتی که دارند گزینه مناسبی برای ایجاد فضایی گرم و دلنشین برای منازل می باشند. این محصول به عنوان یک کالای پر کاربرد گزینه مناسبی جهت جایگزینی جلو مبلی می باشد که خود دارای امکانات ویژه ای می باشد که جهت آشنایی با پاف مبل می توانید مقاله مربوطه مطالعه نمایید.

راهنمای خرید جلو مبلی

هر محصول و کالایی بر اساس امکانات، جنس و ابعاد دارایی ویژگی هایی می باشند که در قیمت آنها نیز تاثیر می گذارد. جهت خرید انواع جلو مبلی برای فضای مورد نظر خود باید این ویژگی ها در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. نوع دکوراسیون شما بر اساس اینکه مدرن یا کلاسیک باشد به انتخاب جلو مبلی کمک زیادی می کند. در دکوراسیون های مدرن می توانید از محصولی ساده استفاده نمایید که بر عکس دکوراسیون کلاسیک می باشد. در دکوراسیون کلاسیک محصولاتی با نمایی شلوغ تر و رنگ های تیره استفاده می شود.

اگر فضای مورد استفاده شما کوچک می باشد بهتر است از رنگ های روشن استفاده نمایید و دارای ابعادی کم حجم باشد. در صورتی که فضای مد نظر شما دارای ابعادی بزرگ می باشد، از جلو مبلی رنگ تیره به عنوان یک فضای کانونی استفاده نمایید. جنس این سازه نیز می تواند در انتخاب شما بسیار تاثیر گذار باشد. جهت یک انتخاب با وزن کم و ساده می توانید از جلو مبلی با پایه های فلزی مانند محصول جلو مبلی نیلو فر استفاده نمایید.

ابعاد جلو مبلی

سایز و ابعاد جلو مبلی - کرج دکور

سایز و ابعاد جلو مبلی – کرج دکور

جلو مبلی بر اساس شکلی که دارد می تواند دارای ابعاد متفاوتی باشد. این محصول به طور کلی در سایز کوچک و بزرگ ساخته می شود که بر اساس فضای محیط مورد استفاده انتخاب می شود. در انواع جلو مبلی مستطیل از ابعاد 50 در 70 یا 60 در 120 سانتیمتر استفاده می شود و همچنین در نوع دایره ای آن با قطر 60 تا 90 سانتی متر ساخته می شود. این ابعاد می تواند بر اساس نیاز شما متغیر باشد که کرج دکور با امکان ساخت محصول به صورت سفارشی در خدمت شما عزیزان می باشد.

لازم به ذکر می باشد که این محصول در اشکال مختلف دیگری نیز قابل ساخت می باشد که انواع چند ضلعی و مربعی شامل آن می شود. ارتفاع این میز نسبت به دیگر همتایان خود کاملاً متفاوت می باشد. به طور استاندارد میز جلو مبلی دارای ارتفاعی کوتاه می باشد که امکان دسترسی به آن بر اساس ارتفاع مبل آسان باشد.

کوتاه بودن جلو مبلی نسبت به ارتفاع مبل بهترین حالت برای تناسب آنها می باشد. این اختلاف ارتفاع نباید زیاد باشد و چیزی در حد 1 الی 3 سامنتیمتر کفایت می کند. در مجموع با توجه به سایز جلو مبلی ارتفاع آن می تواند چیزی بین 30 تا 50 سانتیمتر باشد. کرج دکور با تجربه ای درخشان در ساخت محصولات دکوری و آرایشگاهی خلاقانه آماده ارائه محصولات به صورت سفارشی نیز می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “انواع جلو مبلی و استفاده در دکوراسیون

  1. احمدی گفت:

    جلو مبلی ها چه قیمت هستن؟

    1. کرج دکور گفت:

      قیمت در دسته بندی محصولات جلومبلی درج شده است، اگر نیاز به راهنمایی یا محصول خاصی دارید با شماره تلفن های مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *