مقالات

انواع صندلی مدیریت و ویژگی های آن

انواع صندلی مدیریت - کرج دکور

انواع صندلی مدیریت یکی از محصولاتی می باشد که در انواع صندلی دسته بندی می شود. این صندلی با توجه به ویزگی هایی که دارد مناسب برای دفاتر و اتاق مدیریت می باشد. امروزه این صندلی در هر اداره و دفتری وجود دارد و به عنوان یک محصول پر طرفدار به شمار می رود. ویژگی های این صندلی موجب شده است تا نسبت به دیگر صندلی متمایز شود و در فضاهای مناسب خود استفاده شود.

راحتی و مزیت های این صندلی یک شرایط ایده آل را برای نشستن طولانی مدت فراهم کرده است. قابلیت های این صندلی آنقدر جذاب می باشد که بسیاری از آن به عنوان صندلی کامپیوتر استفاده می کنند. جهت خرید این مدل از صندلی باید دقت داشته باشید تا استانداردهای لازم را دارا باشد. جهت آشنایی با این صندلی با کرج دکور تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی کرج همراه باشید.

آشنایی با صندلی مدیریت

صندلی مدیریت چیست - کرج دکور

صندلی مدیریت چیست – کرج دکور

از روزگاران قدیم برای نشیمن از تجهیزات مختلفی استفاه می کردند. حتی امروزه زمانی که خسته می شویم به دنبال سکویی جهت نشستن و استراحت میگردیم. با گذشت زمان با پیشرفت مهندسی و تکنولوژی انسان ها اقدام به ساخت وسیله ای نمودند تا بتوادند بر روی آن به راحتی بنشینن و به آن تکیه داد. طی گذر زمان جهت بهینه این وسیله اقدام به افزودن قسمت های مختلفی به آن صورت گرفت. این روند به جایی رسید که صندلی ها با ساخت مناسب با ارگونومی بدن، اتصال چرخ بر زیر آن و تعبیه روکش نرم همراه شدند. انواع صندلی مدیریت یک نمونه کامل از صندلی استاندارد می باشد.

صندلی مدیریت دارای ویژگی هایی می باشد که استفاده از آن را منحصر بفرد کرده است. از جمله ویزگی های آن می توان به حالت ارگونومی کاملاً استاندارد اشاره کرد که مناسب با فرم بدن می باشد. همچنین دسته، جک و چرخ در زیر صندلی جهت تکمیل آن قرار گرفته است. امروزه صندلی مدیریت در تمام ادارت و دفاتر قابل مشاهده می باشد و بسیار کاربردی می باشد. این صندلی علاوه بر کاربرد تبدیل به یک کالای لوکس جهت تکمیل دکوراسیون نیز شده است.

قطعات صندلی

انواع صندلی مدیریت مانند دیگر سازه ها از قطعات مختلفی تشکیل شده است. این قطعات هر کدام دارای عملکرد مخصوص به خود می باشند که در مجموع موجب عملکرد استاندارد صندلی می شوند. جهت آشنایی بیشتر با این کالا در ادامه به توضیح این قطعات می پردازیم.

  1. جک تنظیم ارتفاع: این قطعه جهت تنظیم ارتفاع مورد استفاده قرار میگیرد. مطمئناً هر شخص با توجه به قد خود نیازمند تنظیم ارتفاع مناسب با میز خود را دارد. جک این فرآیند را ممکن می سازد.
  2. جک تنظیم زاویه: تعیین میزان زاویه صندلی نیز یکی از ویژگی های جذاب این صندلی می باشد. به کمک این جک می توان زاویه صندلی را مشخص نمود.
  3. چرخ ها: وجود چرخ ها در زیر پایه ها باعث می شود تا بتوان آن را به راحتی جابجا نمود. این صندلی به دلیل داشتن وزن نسبتاً زیاد برای جابجایی به این چرخ ها نیاز دارد.
  4. فوم نرم و شکل ارگونومیک: یر روی قسمت نشیمن و پشتی فوم مناسب تعبیه می شود که با شکل بدن کاملاً هماهنگ می باشد. این فوم از ایجاد خستگی ناشی از نشستن طولانی مدت در بدن شما تا حد زیادی کمک می کند.
  5. پایه: در صندلی مدیریت همانند دیگر صندلی ها همچون صندلی گیمینگ دارای پایه می باشد. پایه یکی از قطعات اصلی و ثابت در این کالا می باشد.

طراحی صندلی

صندلی مدیریت در طراحی مدرن - کرج دکور

صندلی مدیریت در طراحی مدرن – کرج دکور

در دکوراسیون و طراحی آن سلایق متفاوت می باشد. این تنوع سلیقه و افزایش درخواست ها موجب شده است تا در طراحی انواع صندلی مدیریت تفاوت هایی ایجاد شود. طراحی دکوراسیون به طور کلی می تواند شامل طراحی مدرن و کلاسیک شود. استفاده از هرکدام بستگی به دکورچینی محیط داخل می باشد. اگر شما در ساختار دکوراسیون خود از ویژگی های کلاسیک استفاده نموده اید بهتر است این صندلی را نیز متناسب با آن تهیه نمایید.

در طراحی مدرن داستان متفاوت تر می شود. طراحی مدرن از کالاهایی با شکل ساده تر استفاده می شود و خیلی به نقش و نگار توجه نمی شود. این نوع از صندلی دارای طراحی ساده و ابعاد کوچکتری می باشند. در کل صندلی مدیریت دارای ابعاد بزرگتری نسبت به دیگر صندلی های اداری هستند. این صندلی نسبت به دیگر صندلی ها مانند صندلی استاد کار کاملاً متفاوت می باشد.

ویژگی های صندلی

انواع صندلی مدیریت با توجه به ویژگی هایی که دارد نسبت به دیگر همتایان خود کاملاً متمایز شده است. اولین چیزی که در این صندلی کاملاً جلب توجه می کند ظاهر آن می باشد. ظاهر این صندلی نسبت به دیگر صندلی های اداری بزرگتر می باشد. عموماً روکش این صندلی از چرم می باشد که میتواند طبیعی و مصنوعی باشد. استفاده از نوع روکش می تواند در تعیین قیمت صندلی تاثیر مستقیمی داشته باشد زیرا چرم طبیعی از نظر کیفیت و قیمت نسبت به نوع مصنوعی بالاتر می باشد.

دیگر ویژگی مهم این نوع صندلی حالت ارگونومیک ساخت آن می باشد. این حالت موجب آن می شود که بدن در حالت ایده آلی قرار بگیرد و منجر به خستگی زودرس نشود. وجود انواع جک نیز باعث می شود تا بتوان موقعیت صندلی را نسبت به بدن و میز تنظیم نمود. این جک ها می توانند ارتفاع و زاویه صندلی را تغییر دهند و به حالت ایده آل شخص استفاده کننده تبدیل کنند. استفاده از این صندلی معمولاً همراه با میز مدیریت می باشد تا هارمونی لازم را بتوان ایجاد نمود.

استفاده در دکوراسیون

دکوراسیون و صندلی مدیریت - کرج دکور

دکوراسیون و صندلی مدیریت – کرج دکور

امروزه دکوراسیون به یک بحث جذاب و مهم تبدیل شده است به طوریکه هر شخص در هر مکان جدیدی که وارد می شود به دکورچینی آن محیط توجه می کند. دکوراسیون در محیط های کاری می تواند به عنوان یک عامل در جهت ارتقا شغل شما محسوب بشود. انواع صندلی مدیریت نیز به دلیل اینکه عموماً در فضای مدیریتی قرار میگیرد و شاهد حضور جلساتی مهمی می باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

صندلی مدیریت با توجه به میز، کمد، انواع باکس های موجود، رنگ دیوار و پرده مورد نظر انتخاب می شود. به عنوان مثال صندلی مدیریتی زد یکی از انواع صندلی مناسب برای هر سلیقه ای می باشد. به همین دلیل تنوع در تولید این کالا به وجود آمده است. این تنوع باعث شده است که هنگام خرید صندلی مدیریت با انواع مختلفی از آن روبرو شوید که انتخاب شما را کمی سخت می کند. همانطور که اشاره کردیم زمان انتخاب صندلی باید به نوع دکوراسیون خود شامل کلاسیک و مدرن توجه نمایید سپس ابعاد صندلی را مناسب با میزان فضای مورد نظر انتخاب نمایید. هارمونی رنگ های موجود نیز تاثیر بسزایی در انتخاب شما دارند.

راهنمای خرید صندلی مدیریت

علاوه بر شکل ظاهری انواع صندلی مدیریت مواردی باید مد نظر قرار داد که مربوط به کیفیت کالا می باشد. زیرا صندلی هر چقدر هم که زیبا باشد اگر فاقد کیفیت باشد منجر به ضرر مالی شما می شود. جهت بررسی این صندلی از سلامت چرخ ها اطمینان حاصل نمایید و کارکرد جک ها را امتحان کنید. کیفیت روکش و فوم نیز نباید به گونه ای باشد که به راحتی رد بدن بر روی آن نیوفتد و دچار پوسیدگی نشود. کرج دکور به عنوان فروشگاه تجهیزات ارایشگاهی آماده ارائه صندلی مدیریت در بهترین کیفیت می باشد.

ویژگی منحصر بفرد این مجموعه ارائه خدمات به صورت سفارشی می باشد. این بدان معنی است که اگر می خواهید رنگ را کاملاً متناسب با دکور خود انتخاب کنید می توانید موارد مورد علاقه خود را به ما ارائه دهید تا اقدام به تولید صندلی هماهنگ با سلیقه شما بشود. کرج دکور با عنوان یک مجموعه پیشرو در صنعت دکوراسیون و تجهیزات آرایشگاهی با سابقه درخشان آماده ارائه خدمات و مشاوره به شما عزیزان می باشد.

1 نظر در “انواع صندلی مدیریت و ویژگی های آن

  1. عالیه گفت:

    عالیه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *