مقالات

باکس آرایشگاهی چیست؟ آشنایی با انواع باکس

باکس آرایشگاهی چیست؟ آشنایی با انواع باکس - کرج دکور

جهت استفاده از باکس در دکوراسیون شاید این سوال پیش بیاید که باکس آرایشگاهی چیست؟ این کالا در کنار تجهیزاتی مانند کمد و ترولی استفاده از باکس جهت سازماندهی ابزار و وسایل استفاده می شود. باکس ها به عنوان یک محصول پر کاربرد در منازل و محیط های کاری قابل استفاده می باشند. این محصول به ترولی ها شباهت دارند با این تفاوت که دارای امکانات کمتری هستند.

باکس ها با توجه به کارآیی که دارند در محیط های کاری بسیار پرکاربرد می باشند. یکی از مشاغلی که به باکس نیاز پیدا می کنند سالن های زیبایی می باشند. باکس ها دارای طراحی های زیبا و شکیل می باشند و این مورد یکی از تفاوت های آنها با ترولی می باشد. کرج دکور به عنوان تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی کرج در این مقاله قصد دارد تا در مورد این محصول اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دهد.

آشنایی با باکس

باکس آرایشگاهی چیست؟ - کرج دکور

باکس آرایشگاهی چیست؟ – کرج دکور

باکس به عنوان نوعی کمد ولی در سایز کوچک به حساب می آید. از ویژگی های این محصول می توانیم به ظاهر زیبا و دارا بودن درب اشاره کرد. همانطور که اشاره کردیم ابعاد کوچک آن امکان قرار گیری در فضاهای کوچک و بین دیگر وسایل فراهم نموده است. در پاسخ به این سوال که باکس آرایشگاهی چیست؟ باید بگوییم که یک محفظه از جنس چوب یا فلز می باشد که به دلیل دارا بودن طبقه بندی و درب مناسب برای سازماندهی وسایل می باشد.

در بسیاری از منازل و مخصوصاً محیط های کاری به دلیل وجود ابزار و وسایل مختلف به یک فضایی جهت سازماندهی و پنهان کردن آنها نیاز می باشد. سایز کوچک آن باعث می شود تا به راحتی در بین دیگر تجهیزات قرار بگیرد. به عنوان مثال می توان از آن در کنار استیج پدیکور جهت قرار دادن وسایل مورد نیاز استفاده نمود.

آشنایی با انواع باکس آرایشگاهی

باکس ها می توانند به عنوان یک محصول کارآمد دارای دسته بندی مختلفی باشند. این دسته به لحاظ جنس تقسیم بندی می شود. در ادامه با توضیح اینکه باکس آرایشگاهی چیست؟ به معرفی این دسته بندی می پردازیم. این محصول از لحاظ کارآیی و کاربرد دارای ویژگی های مشترکی می باشند اما در جنس می توانند متفاوت باشند. این تفاوت بیشتر در ظاهر می باشد که در استفاده از آن تاثیر گذار است.

باکس های تولید شده در کرج دیزاین شامل باکس پایه فلزی،  باکس پایه چوبی و ترکیب چوب و فلز می باشند. تفاوت این باکس ها با یکدیگر در نوع جنس آنها است. عموماً بدنه باکس آرایشگاهی از چوب و ام دی اف ساخته می شود که دارای پایه های چوبی یا فلزی می باشند. همچنین بدنه این محصول علاوه بر چوب از فلز نیز ساخته می شود که البته مانند چوب پر طرفدار نمی باشد.

باکس پایه چوب

آشنایی با باکس پایه چوب - کرج دکور

آشنایی با باکس پایه چوب – کرج دکور

باکس چوبی یکی از انواع باکس می باشد که از چوب ساخته شده است. در این جنس ار باکس امکان ساخت این محصول به صورت منبت کاری همراه با نقش و نگار وجود دارد. استفاده از این مدل باکس در دکوراسیون کلاسیک می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.  برای اینکه بدانیم باکس آرایشگاهی چیست؟ باید با انواع مدل باکس از جمله پایه چوبی آن آشنا شویم.

در انتخاب باکس چوبی می توانیم از جنس ام دی اف نیز استفاده کنیم. ام دی اف نسبت به چوب ارزانتر می باشد و وزن سبکتری دارد. البته چوب نسبت به ام دی اف برتری ترمیم پذیری دارد. در صورت هر گونه نقص و خط و خش را می توان به راحتی ترمیم کرد. جهت تهیه این محصول کرج دیزان به شما ترولی باکس سیما را پیشنهاد می دهد.

باکس پابه فلزی

در ادامه مقاله باکس آرایشگاهی چیست؟ اقدام به معرفی باکس پایه فلزی می کنیم. باکس پایه فلزی نیز از نظر ابعاد و کارایی همانند نوع پایه چوبی می باشد. این باکس ها دارای پایه های فلزی می باشد. مزیت این جنس نسبت به نوع چوبی مقاومت در برابر آب می باشد. بنابراین استفاده از باکس پایه فلزی به مکان هایی که احتمال وجود رطوبت در زمین را دارا هستند مناسب می باشد.

این باکس ها به دلیل استفاده از پایه فلز ظاهری ساده دارد. همانطور که می دانید در طراحی مدرن و مینیمال از محصولات ساده بیشتر استفاده می شود. بنابراین باکس های پایه فلزی در این نوع از طراحی می تواند پر کاربرد باشد. این محصول از نظر جنس تهیه شده می تواند دارای بدنه چوبی یا فلزی باشد. انتخاب باکس پایه فلزی علاوه بر ویژگی جنس آن می تواند بر اساس دکوراسیون شما نیز انتخاب شود.

باکس چوبی و فلزی

برای آنکه بدانیم باکس آرایشگاهی چیست؟ لازم است تا انواع آن را بشناسید تا بتوانید مدل مناسب را با کار و فضای خود انتخاب کنید. همانطور که در بالا گفتیم باکس ها در جنس های مختلفی ساخته می شوند. این تنوع در ساخت باعث پدید آمدن تنوع بالایی می شود. یک مدل بسیار جذابی که در انواع باکس وجود دارد نوع چوبی و فلزی می باشد. در این نوع باکس با ترکیب چوب و فلز ظاهر بسیار زیبایی را خلق می کند.

باکس های چوبی و فلزی می توانند دارای بدنه ای از فلز باشند که برای ساخت درب و کشوی آن از چوب استفاده کرده اند. استفاده از هر دو جنس هارمونی زیبایی را خلق می کند. علاوه بر زیبایی استفاده از فلز جهت مقاومت در برابر رطوبت انتخاب مناسبی می باشد. بنابراین اگر در طراحی خود از تجهیزات فلزی و چوبی استفاده نموده اید باکس چوبی و فلزی انتخاب مناسبی جهت تکمیل دکوراسیون شما می باشد.

قیمت باکس آرایشگاهی

باکس چوب و فلز - کرج دکور

باکس چوب و فلز – کرج دکور

در مقاله باکس آرایشگاهی چیست؟ به معرفی باکس و انواع آن پرداختیم. در ادامه به موارد تاثیر گذار در قیمت آن خواهیم پرداخت. باکس های آرایشگاهی به عنوان یکی از محصولات سبک به شمار می روند. مطمئناً نکاتی که در قیمت باکس تاثیر مستقیم دارد به ابعاد، جنس و امکانات آن بر می گردد. هر چه جنس استفاده شده در ساخت باکس دارای کیفیت بالاتری باشد باعث افزایش قیمت آن می شود.

استفاده از جنس چوب و فلز بسته به نوع آن در تعیین قیمت باکس نقش مهمی را ایفا می کند. این محصول در صورتی که دارای قفسه و درب های بیشتری باشد منجر به استفاده بیشتر از متریال می شود. همین امر می تواند در قیمت نهایی تاثیر بگذارد. اگر در نوع باکس اقدام به انتخاب چوب های منبت کاری بکنید می تواند باعث افزایش هزینه آن بشود.

باکس آرایشگاهی در دکوراسیون

یکی از مواردی که می توانیم با کمک آن به سوال باکس آرایشگاهی چیست؟ پاسخ بدهیم، استفاده از آن در دکوراسیون می باشد. باکس ها به خصوص در سالن های آرایشگاهی جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. این محصول می تواند در کنار میز کنسول و آینه مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین در قسمت انتظار می توان به عنوان یک کنار مبلی از آن استفاده نمود. از مهمترین استفاده های باکس می توان به لاین های ناخن نیز اشاره کرد.

در سالن های زیبایی به دلیل وجود ابزار های تخصصی زیاد، به فضایی جهت سازماندهی نیاز پیدا می کنند. باکس آرایشگاهی یکی از کالاهایی می باشد که با وجو ابعاد کوچک فضای مناسبی را برای قرار گیری ابزار ایجاد میکند و در نظم بخشیدن به محیط کار کمک می کند. کرج دکور به عنوان فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی در زمینه تولید انواع محصولات دکوراسیون آماده ارائه خدمات می باشد.

نکته قابل توجه در مورد مجموعه کرج دکور ساخت انواع تجهیزات به صورت سفارشی می باشد. در بسیاری از محصولات وجود رنگ و ابعاد بسیار حائز اهمیت می باشد و نیاز است تا بسته به شرایط موجود آنها ساخته بشوند. این وِیژگی به شما امکان انتخاب مناسب تری را می دهد. همچنین جهت دریافت مشاوره می توانید از متخصصان کرج دکور راهنمایی بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *