مقالات

بهترین تخت های آرایشگاهی

بهترین تخت های آرایشگاهی - کرج دکور

 تخت های آرایشگاهی یکی از تجهیزات سالن های زیبایی جهت انجام فعالیت بر روی پوست می باشد. برای انتخاب بهترین تخت های آرایشگاهی باید ویژگی های آنها را بدانید تا تصمیم درستی را بگیرید. از این تخت ها می توان برای امور مختلف مانند، اپیلاسیون، زیبایی پوست و ماساژ استفاده نمود.

تجهیزات مختلف برای آرایشگاه ها امروزه بسیار اهمیت ویژه ای دارد. زیرا این تجهیزات هستند که در کنار تخصص می توانند نتیجه ی ایده آلی را به وجود آورند. تخت های آرایشگاهی یکی از این تجهیزات می باشند که در جهت پیشرفت کار در سالن های زیبایی بسیار تاثیر گذار هستند. کرج دکور به عنوان مجموعه ی پیشرو در تامین تجهیزات آرایشگاهی کرج اقدام به توضیح در مورد این تخت های کارآمد نموده است.

معرفی تخت های آرایشگاهی

آشنایی با تخت های آرایشگاهی - کرج دکور

آشنایی با تخت های آرایشگاهی – کرج دکور

تخت های آرایشگاهی به عنوان یک تخت کارآمد و تخصصی در سالن های زیبایی استفاه می شود. این محصول با توجه به امکاناتی که دارد برای هر عملی ویژگی های منحصر بفردی دارد. این ویژگی ها موجب آن می شود که شکل قرارگیری بدن بر روی آن مناسب برای انجام فعالیت های مختلفی بشود. بهترین تخت های آرایشگاهی باید دارای استانداردهایی باشد تا این امکانات را در اختیار استاد کاران سالن های زیبایی قرار بدهد.

از جمله فعایت های آرایشگاهی که نیازمند به تخت زیبایی می باشد شامل فشیال، اپیلاسیون و فیبروز می باشد. علاوه بر آن برای انجام ماساژ نیز می توان از این تخت ها بهره برد. یک تخت آرایشگاهی مناسب باید علاوه بر دارا بودن امکانات مناسب و استاندارد باید دارای شکل ظاهری زیبا و شیک باشند. زیرا امروزه دکوراسیون از جمله اصول اصلی در راه اندازی یک سالن زیبایی مناسب می باشد. یکی از تخت های زیبایی کارآمد و شیک تخت زیبایی سه تکه محصول کرج دکور می باشد.

انواع تخت آرایشگاهی

همانطور که در بالا اشاره شد امکانات و ساختار تخت آرایشگاهی نوع استفاده از آن را تعریف میکند. البته بسیاری از فعالیت ها می تواند بر روی هر یک از این تخت ها مشترک باشد. بهترین تخت های آرایشگاهی دارای انواع مختلفی می باشد که در ادامه در این مقاله به آنها اشاره خواهیم نمود.

تخت های آرایشگاهی در بازار دارای انواع مختلفی می باشد. کرج دکور با تولید بهترین این تخت ها اقدام به ارائه این محصول کارآمد به سالن های زیبایی نموده است. از جمله انواع تخت آرایشگاهی می توان به تخت زیبایی، تخت پوست و اپیلاسیون اشاره کرد. هر کدام از این محصولات دارای ویژگی هایی می باشد که آنها را بررسی خواهیم نمود.

معرفی تخت زیبایی

تخت زیبایی یکی از انواع  بهترین تخت های آرایشگاهی می باشد که دارای ویژگی ها و مدل های متفاوتی است. از این تخت جهت انجام امور مختلفی استفاده می شود. از جمله اموری که می توان برای آنها از این تخت استفاده نمود انجام کار مژه، فشیال، فیبروز و حتی ماساژ می باشد. پایه این تخت ها به صورت ثابت از جنس فلز و چوب می باشد.

این تخت به صورت یک، دو و سه تکه در بازار موجود می باشد. این تفاوت در قسمت های متحرک تخت باعث می شود تا بدن در حالتی مناسب جهت انجام امور زیبایی قرار بگیرد. این تخت ابعاد متفاوتی دارد و جنس رویه آنها از چرم و انواع پارچه می باشد. همچنین از جمله ویژگی هایی که در این تخت ها می تواند گنجانده شود وجود سوراخ جهت قرار گیری صورت می باشد. از جمله این محصولات می توان به تخت زیبایی جردن اشاره نمود.

معرفی تخت پوست

آشنایی با تخت زیبایی - کرج دکور

آشنایی با تخت زیبایی – کرج دکور

از جمله بهترین تخت های آرایشگاهی تخت پوست می باشد. این تخت بسیار کار آمد برای انجام فعالیت بر روی پوست مورد استفاده قرار میگیرد. از جمله فعالیت هایی که بر روی پوست انجام می شود از مزوتراپی، فیلر، بوتاکس، ژل و امور زیبایی پوست می توان نام برد. این تخت ها نیز معمولاً به شکل سه تکه می باشند که در انواع مکانیکی و برقی در بازار وجود دارد.

تخت پوست نیز دارای شکل، رنگ و جنس بدنه متنوعی می باشد. رویه این تخت ها می تواند از چرم، مخمل و پارچه های ضد آب آب ساخته شود. جنس ضد آب و چرم در ساخت این تخت بسیار پر کاربرد می باشد. زیرا در صورت ریختن آب بر روی آن آسیبی به بافت آن نمی رساند. همچنین فشردگی فوم آن بسیار اهمیت دارد. زیرا در صورت کیفیت پایین آن باعث ایجاد خستگی در بدن می کند و زمان انجام فعالیت را طاقت فرسا می کند.

معرفی تخت اپیلاسیون

آشنایی با تخت اپیلاسیون - کرج دکور

آشنایی با تخت اپیلاسیون – کرج دکور

همانطور که از نام این تخت مشخص می باشد جهت انجام اپیلاسیون مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول در انواع بهترین تخت های آرایشگاهی بسیار پر استفاده می باشد. اپیلاسیون به عنوان انجام اموری جهت حذف موهای زائد بدن می باشد. امروزه این عمل در سالن های زیبایی آقایان و خانم ها بسیار پر طرفدار می باشد.

یکی از تجهیزات مورد استفاده برای انجام اپیلاسیون تخت اپیلاسیون می باشد. این تخت ها به صورت یک تکه و دو تکه تولید می شود. تخت اپیلاسیون در نوع دو تکه دارای یک قسمت متحرک به عنوان پشتی می باشد. این تخت می تواند از جنس بدنه فلز و چوب تهیه شود. همچنین رویه آن از فوم فشرده و روکشی از جنس چرم و انواع پارچه می باشد.

اهمیت تخت ها در دکوراسیون

تخت های زیبایی به عنوان یکی از تجهیزات آرایشگاهی علاوه بر کاربرد آنها باید با دکوراسیون شما نیز همسان می باشد. همانطور که بارها در مقالات اشاره کردیم امروزه دکوراسیون در سالن های زیبایی یکی از الزامات به شمار می آید. این مقوله در مورد انتخاب بهترین تخت های آرایشگاهی نیز صدق می کند.

تخت های آرایشگاهی با دارا بودن انواع ساختار، رنگ و روکش می تواند در زیبا سازی چیدمان شما تاثیرگذار باشد. بنابراین با در نظر گرفتن رنگ و نوع طراحی داخلی خود می توانید یک سالن زیبایی شیک و لاکچری را ایجاد نمایید. کرج دکور با امکان ساخت انواع تخت آرایشگاهی سفارشی و بنا به درخواست شما می تواند در راستای زیباسازی فضای کاری شما علاوه بر کارآیی به انتخاب بهترین کالای شما کمک کند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *