مقالات

بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها

انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها یکی از دغدغه های افرادی میباشد که اقدام به تاسیس آرایشگاه خود می کنند. اینقدر این مقوله جذاب و تاثیر گذار است که حتی بسیاری از آرایشگاه ها در طول مدت زمانی اقدام به تغییر دکوراسیون خود می کنند. مهمترین نکته در جذب مخاطب آن چیزی است که به چشم می آید. مسلماً پس از ورود به هر مکانی دکوراسیون آنجا می تواند روی شما تاثیر بگذارد. این تاثیر با انتخاب بهترین نوع دکوراسیون می تواند مثبت باشد.

دکوراسیون شیک و اصولی می تواند حس خوبی به مشتریان شما بدهد. این حس خوب موجب می گردد تا اطمینان بیشتری به فضای کاری شما پیدا کنند. ارائه خدمات در یک فضای زیبا به مشتریان دلچسب تر می باشد. بنابراین با کرج دکور در این مقاله در جهت انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها همراه باشید.

دکوراسیون چیست؟

طراحی دکوراسیون در واقع هنری برای ارتقای فضای داخلی است. این چیدمان به تقسیم بندی فضا، رنگ بندی و چیدمان آن بستگی دارد. طراحی داخلی از گذشته برای انسان ها با اهمیت بوده است. چیدمان فضای داخلی اینقدر جذاب است که امروزه اکثریت اشخاص را در هر فضایی درگیر خود کرده است. در واقع این هنر وظیفه زیبا سازی فضا را همراه با کارایی بالا بر عهده دارد. طراحی دکوراسیون داخلی امروزه در بیشتر منازل، دفاتر و اتاق کار اجرا می شود.

عموماً این کار توسط یک طراح داخلی انجام می شود. دکوراسیون داخلی دارای اصولی برای انتخاب رنگ ها و چیدمان وسایل داخلی می باشد. طراحی داخلی معمولاً به دو صورت مدرن و کلاسیک انجام می شود. در طراحی مدرن عموماً فضای چیدمان به صورت مینیمال انجام می شود اما در چیدمان کلاسیک فضای طراحی کمی شلوغ تر می باشد. برای اجرای طرح مناسب نیاز به ابزار و وسایل مورد نیاز می باشد. کرج دکور به عنوان مجموعه تولید کننده  انواع میز، صندلی آرایشگاهی و سایر تجهیزات آرایشگاهی آماده ارائه محصولات مورد نیاز می باشد.

اهمیت دکوراسیون در آرایشگاه ها

اهمیت دکوراسیون در آرایشگاه ها - کرج دکور

اهمیت دکوراسیون در آرایشگاه ها – کرج دکور

یکی از فضاهای کاری که دکوراسیون در آن اهمیت ویژه ای دارد آرایشگاه ها می باشد. در انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها نیاز به ابزار و تجهیزات مورد نیاز می باشید. قدم اول در طراحی دکوراسیون آرایشگاه ها پس از انتخاب رنگ و تقسیم بندی فضای کاری مناسب باید تجهیزات مورد نیاز خود را همسان با رنگبندی فضای کاری انتخاب بکنید. با رعایت این اصول فضای کاری شما زیبا و کار آمد می شود.

طراحی دکوراسیون در آرایشگاه ها و با توجه به نیاز های آن فضا طراحی می شود. اگر شما نیازمند طراحی مدرن هستید باید در فضای خود از رنگ های ساده و تجهیزات ساده استفاده نمایید. به نوعی می شود گفت که هر چه کمتر بهتر. همچین از نور های مخفی استفاده می شود. اگر تصمیم بر طراحی یک فضای کلاسیک را دارید بهتر است از کاغذ دیواری، گچبری و لوستر استفاده نمایید. همچنین برای اتاق های کوچک نیز می توان از نور و آینه برای القای فضای بزرگتر استفاده نمود.

تجهیزات آرایشگاهی

در ارایشگاه ها معمولاً فضا برای کارهای مختلف تقسیم بندی می شود. معمولاً یک بخش به عنوان قسمت انتظار و منشی می باشد. دیگر بخش ها نیز شامل خدمات ناخن، اپیلاسیون، آرایش عروس و خدمات شستشوی مو می باشد. اگر به بخش های دیگری نیاز باشد به وسیله پارتیشن می توان برای تقسیم بندی آن استفاده نمود.

بخش منشی و انتظار

بخش منشی و انتظار - کرج دکور

بخش منشی و انتظار – کرج دکور

در انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها باید بخشی را برای منشی و انتظار مشتری در نظر گرفت. قسمتی که برای منشی انتخاب می کنید باید شامل یک میز کانتر و صندلی باشد. این فضا در دید کانونی باید قرار بگیرد. برای جلوگیری از سردرگمی مشتری باید فضایی را جهت اطلاع رسانی، نوبت دهی و انجام امور مالی ایجاد کرد. اضافه کردن این بخش کمک بسیار زیادی به سازماندهی فضای کار شما می کند.

مشتری پس از ورود و مشخص شدن خدمات مورد نیاز ممکن است به دلیل وجود مشتری قبلی یا آماده شدن خدمات مورد نظر مجبور به انتظار کشیدن باشد. این قسمت یکی از فضاهای با اهمیت می باشد. زیرا مشتری در زمان انتظار کامل به محیط کاری شما مشرف می شود. استفاده از رنگبندی مناسب و مبل های راحتی موجب آرامش برای مشتریان شما می شود.

در کنار مبل برای استراحت و انتظار مشتریان  با استفاده از یک جلو مبلی زیبا و استاندارد تعادل مناسبی در فضای انتظار ایجاد نمایید. استفاده از جلو مبلی جهت پذیرایی و قرار دادن مجلات مختلف جهت ایجاد فضای دوستانه بسیار با اهمیت می باشد. کرج دکور با تولید انواع کانتر، مبل انتظار، مبل اداری و جلو مبلی استاندارد در رنگبندی مختلف آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد.

بخش خدمات ناخن

بخش خدمات ناخن یکی از قسمت های جذاب برای خانمها می باشد. ایجاد این فضا در انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها بسیار پر اهمیت می باشد. امروزه توجه به زیبایی شخصی یکی از امور روزمره شده است. بنابراین در هر ارایشگاهی بخشی برای ارائه خدمات ناخن یک الزام می باشد. یک آرایشگاه کامل باید آمادگی ارائه خدمات در بخش مختلف زیبایی را داشته باشد. این عامل باعث جذب مشتریان شما می شود. هر بخش خدمات ناخن نیازمند یک استند لاک می باشند. انتخاب یک استند زیبا باعث جلب توجه مشتری می شود. البته استند لاک در فروشگاه های فروش لوازم آریشی نیز بکار می رود.

میز ناخن برای این بخش یک اصل می باشد. بدون استفاده از این وسیله بخش خدمات ناخن دیگر معنایی ندارد. بنابراین استفاده از میز ناخن در هر آرایشگاهی برای خدمات ناخن بسیار لازم می باشد. این میز دارای سه نوع abs، چوبی و فلزی است. کرج دکور با تولید انواع میز ناخن در جهت تکمیل تجیهزات آرایشگاهی شما عزیران آماده ارائه خدمات می باشد.

بخش اپیلاسیون

مطمئناً در چیدمان و دکوراسیون آرایشگاهی بخش خدمات اپیلاسیون را مشاهده خواهید نمود. در بخش اپیلاسیون خدمات حذف موهای زائد بدن انجام می شود. چیدمان این بخش باید به گونه ای باشد تا مشتری احساس آرامش داشته باشد. معمولاً انجام این کار مانند بخش ناخن زمان بر است و نیاز به حوصله دارد. بنابراین ساخت یک فضای آرمش بخش باعث کاهش استرس مشتری خواهد شد. انتخاب یک تخت اپیلاسیون استاندارد و راحت در کنار چیدمان و رنگبندی استاندارد در ایجاد فضایی آرامش بخش در انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها به شما کمک زیادی می کند.

تخت اپیلاسون یکی از تجهیزات بسیار مهم برای هر آرایشگاهی می باشد. فرم تخت باید استاندارد باشد تا در طول مدت زمانیکه مشتری بر روی آن قرار دارد احساس ناراحتی نکند. از آنجاییکه کار در آرایشگاه ها مخصوصاً آریشگاه های زنانه زمانبر می باشد استفاده از تجهیزات استاندارد بسیار پر اهمیت است. کرج دکور به عنوان یک مجموعه پیشرو با استفاده از استاندارد های جهانی اقدام به تولید انواع تخت اپیلاسیون در رنگبندی مورد نظر شما مناسب برای هر دکوراسیونی نموده است.

بخش خدمات موی سر

بخش خدمات موی سر - کرج دکور

بخش خدمات موی سر – کرج دکور

قسمت خدمات در هر آرایشگاهی یکی از اصلی ترین قسمت های آن می باشد. این بخش در قسمت خدمات دهی آرایشگاه ها به عنوان یک بخش مرکزی تلقی می شود. استفاده از تجهیزات زیبا و شیک و نوع دکوراسیون در این بخش به جلب توجه مشتری کمک زیادی می کند. مطمئناً باید در انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها باید در این بخش دقت بیشتری بکنید. به نوعی می توان گفت که نوع دکور چینی و انتخاب رنگ در این بخش در دکوراسیون کلی آرایشگاه تاثیر می گذارد. تجهیزاتی مانند آینه و کنسول و صندلی مناسب برای این بخش نیاز می باشد.

برای اینکه یک بخش خدمات موی کارآمد و زیبا داشته باشیم باید علاوه بر رنگبندی دیوار هاو نور پردازی از تجهیزات مناسب استفاده نمایید. در این بخش استفاده از آینه و کنسول آرایشگاهی یک اصل جدا ناپذیر می باشد. بنابراین انتخاب نوع آینه با نور پردازی، بدون نور، با قاب بدون قاب، ایستاده و پایه دار بر اساس نوع دکوراسیون شما بسیار پر اهمیت می باشد.

همچنین باید یک صندلی اصلاح کارآمد نیز انتخاب نمایید. انتخاب یک صندلی مناسب و استاندارد موجب تسلط شما بر روی کار می شود و در عین حال مشتری هم در آرامش و بدون ایجاد خستگی در انتظار نتیجه کار خواهد ماند. مجموعه کرج دکور با تولید انواع کنسول و آینه، صندلی اصلاح و استاد کار شما را در تهیه تجهیزات اصلاح مو همراهی می کند.

جمع بندی

در مجموع جهت انتخاب یک دکوراسیون مناسب که هم مشتری و هم کارکنان در آن بتوانند در آرامش کار کنند نیازمند تجهیزات مناسب می باشد. در انتخاب وسایل و تناسب رنگ با محیط باید دقت کافی داشته باشید. تجهیزات آرایشگاهی باید متناسب با فضای شما باشند. همچنین نوع دکوراسیون شما نیز در انتخاب تمام موارد مرتبط به چیدمان تاثیر گذار می باشد. اینکه فضای شما کوچک یا بزرگ باشد نیز در دکور چینی بسیار تاثیر دارد.

مطالب مرتبط

1 نظر در “بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها

  1. ترانه گفت:

    مرسی خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *