مقالات

تجهیزات دکوراسیون منشی

تجهیزات دکوراسیون منشی - کرج دکور

خرید تجهیزات دکوراسیون منشی یکی از جذاب ترین قسمت های تکمیل محیط کاری می باشد. زیرا دکوراسیون قسمت منشی یا پذیرش به عنوان اولین قسمت ورودی در هر محیطی برای مراجعین جلب توجه می کند. ایجاد حس اطمینان و آرامش در دکوراسیون این قسمت می تواند در جلب اطمینان مراجعین تاثیرگذار باشد. بنابراین توجه به این قسمت از مهم ترین بخش های دکوراسیون می باشد.

قسمت منشی یا پذیرش دارای تجهیزات مختلفی از جمله صندلی و میز می باشد که دارای ویژگی های خاصی هستند که باعث بهینه شدن این محصولات می شوند. تهیه تجهیزات این بخش باید با رنگبندی فضا سازگار باشد و نسبت ابعاد آن با اندازه محیط سازگاری داشته باشد. کرج دکور در این مقاله قصد ارائه توضیحاتی در مورد تجهیزات این بخش مهم را دارد. فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی کرج دکور آماده ارائه محصولات مورد نیاز این بخش می باشد.

دکوراسیون بخش منشی

آشنایی با دکوراسیون بخش منشی - تجهیزات دکوراسیون منشی - کرج دکور

آشنایی با دکوراسیون بخش منشی – تجهیزات دکوراسیون منشی – کرج دکور

دکوراسیون قسمت منشی بسته به نوع محیط کاری می تواند متفاوت باشد. این تفاوت در نوع رنگبندی، جنس تجهیزات و نحوه چیدمان وجود دارد. مطمئناً انتخاب رنگ برای مطب دکتر با یک دفتر اداری فرق می کند و باید متناسب با شرایط محیط آنها را انتخاب نمود. همینطور انتخاب تجهیزات دکوراسیون منشی نیز در این محیط ها دارای تفاوت هایی می باشد که باید آنها را در نظر بگیریم.

از آنجایی که در این مقاله قصد داریم در مورد دکوراسیون سالن های زیبایی صحبت کنیم بنابراین به چیدمان قسمت منشی در این فضا می پردازیم. ابتدا باید انتخاب نوع دکوراسیون خود را از میان نوع مدرن و کلاسیک انتخاب نماییم و سپس طبق همان انتخاب تجهیزات مورد نیاز را تهیه نماییم. انتخاب بهترین دکوراسیون آرایشگاه ها از جمله نکاتی می باشد که کسب و کار شما را ارتقا می دهد.

تجهیزات دکوری قسمت منشی

تجهیزات دکوراسیون منشی در وهله اول بر اساس کارآییشان انتخاب می شود. اولین نکاتی که باید در نظر گرفت جدا نمودن این قسمت از دیگر بخش ها می باشد و در عین حال باید در دید مراجعین و مشرف به دیگر قسمت ها باشد. در مرحله بعد باید بر اساس دکوراسیون محیط انتخاب و چیدمان شود.

تجهیزات مورد نیاز این قسمت شامل کانتر، انواع صندلی، مبل و میز می باشد. میز کانتر در اولین نگاه معرف بخشدریافت اطلاعات می باشد بنابراین این میز یکی از ارکان اصلی در این قسمت می باشد. بر همین اساس اولین انتخاب شما در این بخش میز کانتر می باشد. برای تکمیل این بخش استفاده از یک صندلی قابل تنظیم ضروری می باشد. در ادامه به بررسی تک تک این تجهیزات می پردازیم.

کانتر منشی

کانتر یکی از مهمترین تجهیزات دکوراسیون منشی می باشد. این میز از دیگر میزها از لحاظ ساختار و ابعاد متفاوت می باشد. کانتر عموماً دارای ارتفاع بلندی می باشد و عرض کمی دارد. قسمت پشتی و رو به بیرون آن قابلیت نصب انواع لوگو را دارا می باشد. این میز با توجه به ویژگی هایی که دارد به یک مرکز توجه در سالن زیبایی شما تبدیل می شود که از طریق آن می توان مشتریان را راهنمایی نمود.

کانتر منشی دارای ساختاری متنوع می باشد که از متریالی همچون چوب و فلز ساخته می شود. رنگ آنها نیز به نسبت محیط می تواند متغیر باشد. از جمله نکاتی که باید مد نظر قرار داد اندازه محیط می باشد که کانتر مورد نظر چه تعداد کاربری را می تواند پشتیبانی کند زیرا باید فضایی را برای صندلی نیز در نظر بگیریم. کانتر منشی یکی از محصولات پرکاربرد در محیط های کاری می باشد که کرج دکور اقدام به تولید انواع آن نموده است.

صندلی و مبل انتظار

مطمئناً در جاییکه فضای منشی در نظر گرفته می شود باید محیطی را برای مراجعین و مشتریان نیز در نظر گرفت. برای تکمیل تجهیزات دکوراسیون مشتری می توانید از انواع صندلی مشتری و مبل استفاده نمایید. با کمک این محصولات مشتریان و مراجعین به راحتی می توانند برای انتظار از مبل و صندلی راحتی استفاده نمایند و در آن مدت زمان استراحت نمایند.

صندلی و مبل انتظارهای متفاوتی در بازار موجود می باشند که باید نسبت به فضای خود برای خرید آنها اقدام نمایید. مشخصاً استفاده از انواع مبل آسایش بیشتری را به ارمغان می آورد اما باید فضای آن را نیز در نظر بگیریم. مبل ها بسیار بیشتر از صندلی فضا را اشغال می کنند. برای سالن های زیبایی مردانه و زنانه به دلیل مدت زمان انتظار توصیه می شود در صورت دارا بودن فضای مناسب از مبل انتظار استفاده نمایید.

صندلی منشی

آشنایی با صندلی منشی - تجهیزات دکوراسیون منشی - کرج دکور

آشنایی با صندلی منشی – تجهیزات دکوراسیون منشی – کرج دکور

در کنار میز کانتر، صندلی منشی نیز جزء تجهیزات واجبی می باشد که باید تهیه گردد. صندلی منشی باید دارای امکان تنظیم ارتفاع، جابجایی به کمک چرخ و طراحی مناسب ارگونومی بدن باشد. سایز صندلی باید به شکلی باشد که به راحتی در پشت کانتر قرار بگیرد و فضای کافی برای حرکت داشته باشد. بنابراین صندلی نیز یکی از تجهیزات دکوری منشی می باشد که برای تکمیل این بخش باید نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

در بازار صندلی های متفاوتی جهت استفاده اداری موجود می باشد. این صندلی ها در سایزها و امکانات مختلفی تولید می شوند که بعضی از آنها شاید مناسب قسمت منشی نباشند. اگر به دنبال یک صندلی استاندارد، زیبا و مناسب می باشید می توانید ضمن دریافت مشاوره رایگاه از کرج دکور اقدام به تهیه صندلی منشی نمایید که قابلیت سفارشی سازی برای متشریان را نیز دارد.

راهنمای خرید دکوراسیون منشی

با توجه به توضیحاتی که در این مقاله داده شد با تجهیزات دکوراسیون منشی آشنا شدید. جهت تهیه هر یک از آنها می توانید با استفاده از نکات ارائه شده اقدام به خرید نمایید. از جمله نکاتی که باید مد نظر قرار دهید سلامت جک صندلی می باشد که باید به شکلی روان این عمل را انجام دهد. همچنین از عملکرد صحیح چرخ های زیر آن نیز مطمئن شوید تا به راحتی توانایی جابجایی را داشته باشد.

روکش صندلی منشی نیز به دلیل استفاده طولانی مدت باید در مقابل ترک خوردگی و شکستگی مقاوم باشد. همچنین کانتر ها باید دارای چارچوبی مقاوم باشد تا در صورت تکیه مراجعین دچار شکستگی نشوند. در صورت استفاده از صندلی یا مبل انتظار می توانید با قرار دادن یک جلو مبلی زیبا محیط را دلنشین تر بکنید. کرج دکور به شما جلو مبلی الماسی را پیشنهاد می کند.

اگر به دنبال مرکزی برای تهیه تمامی تجهیزات آرایشگاهی و قسمت های مختلف اداری می باشد کرج دکور با در اختیار داشتن کارشناسان با دانش آماده ارائه مشاوره رایگاه و محصولات با کیفیت می باشد. همچنین از جمله ویژگی های این مجموعه ارائه محصولات به شکل سفارشی و مورد نظر مشتری می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *