مقالات

تجهیزات لاین مو

تجهیزات لاین مو - کرج مو

در بخش های مختلف آرایشگاه ها لاین مو یکی از بخش های اصلی محسوب می شود. تجهیزات لاین مو با توجه به نیازهای این بخش طراحی و تولید می شوند. لاین مو یکی از قدیمی ترین و اصلی ترین بخش ها در آرایشگاه ها به شمار می رود، بنابراین تکمیل تجهیزات این بخش از اصول اولیه تکمیل سالن زیبایی می باشد.

تجهیزات آرایشگاهی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد که هر کدام نسبت به لاین مورد نظر و انجام فعالیت تخصصی متفاوت می باشد. انتخاب این تجهیزات با توجه به تنوع بالایی که دارند می تواند شما را کمی گیج و کلافه کند. در ادامه معرفی تجهیزات مورد نیاز لاین های مختلف در سالن های زیبایی، فروشگاه کرج دکور در این مقاله قصد معرفی تجهیزات مورد نیاز لاین مو را دارد. در ادامه با معرفی این تجهیزات همراه ما باشید.

معرفی لاین مو

آشنایی با فعالیت لاین مو - کرج دکور

آشنایی با فعالیت لاین مو – کرج دکور

این لاین با توجه به نامی که دارد مخصوص انجام امور اصلاح مو می باشد. این بخش در سالن زیبایی مردان و زنان مورد استفاده قرار میگیرد و جزء پر استفاده ترین بخش ها می باشد. استادکاران متخصص مشغول در این لاین با توجه به نیازهای مشتریان در زمینه اصلاح مو اقدام به انجام انواع مدل های مو و کوتاهی آن می پردازند. تهیه تجهیزات لاین مو از جمله مواردی می باشد که باید از ابتدا تهیه و چیدمان شود.

لاین مو شامل تخصص هایی مانند بافت مو، شنینون و کوتاهی مو می باشد. تمامی این تخصص ها با توجه به نیازهای مشتریان نیازمند تجهیزاتی است که عموماً به صورت مشترک می باشند. علاوه بر مهارت وجود تجهیزات مناسب در ایجاد یک نتیجه ایده آل نقشی اساسی دارند. یکی از تجهیزاتی که در این لاین بسیار مورد استفاده قرار میگیرد آینه و کنسول آرایشگاهی می باشد.

وسایل بخش مو

استاد کاران جهت انجام هر چه بهتر فعالیت خود در این لاین نیازمند تجهیزات مورد نیاز مرتبط با مو می باشند. مطمئناً یکی از تجهیزات لاین مو آینه می باشد که در هر آرایشگاهی این محصول مشاهده می شود. آینه ها دارای انواع مختلفی می باشند که شامل نوع ایستاده، دیواری و آینه کنسول می باشد. در کنار این محصول عموماً از کنسول جهت قرار گیری وسایل تخصصی مورد استفاده قرار میگیرد.

از دیگر تجهیزاتی که در این بخش می توان نام برد انواع صندلی آرایشگاهی، ترولی، استند سشوار می باشد. این محصولات باید دارای کیفیت بالا و استانداردهای مورد نظر باشند تا بهترین نتیجه را ارائه دهد. کرج دکور به عنوان فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی محصولات مورد نظر این لاین را با بهترین کیفیت خدمت مشتریان عزیز ارائه می دهد. در ادامه به معرفی این تجهیزات می پردازیم.

صندلی آرایشگاهی

در تجهیزات لاین مو صندلی های آرایشگاهی از دو دیدگاه قابل بررسی هستند. یک دیدگاه صندلی های مورد استفاده استاد کاران می باشد که دارای ویژگی هایی خاص مانند ارتفاع بلند جهت تسلط بیشتر به روی مشتری می باشد. نوع دیگر صندلی ها شامل انواع مورد استفاده برای مشتریان می باشد. این نوع صندلی ها می تواند دارای بخش های مجزا و متحرکی باشند که شامل زیر پایی و پشتی هستند.

صندلی های متنوع آرایشگاهی تولید شده در کرج دکور شامل صندلی تابوره، صندلی استادکار، صندلی اصلاح و صندلی کپ می باشد. از جمله تخصصی هایی که در این بخش مشغول فعالیت می باشند شینیون مو است که بهترین صندلی برای استفاده در این بخش صندلی شینیون می باشد. باید توجه داشته باشید که هر صندلی برای تخصص مورد نظر خود بهینه شده است، بنابراین جهت تهیه بهترین نوع صندلی می توانید از متخصصین کرج دکور راهنمایی و مشاوره دریافت نمایید.

آینه و کنسول آرایشگاهی

انواع آینه و کنسول آرایشگاهی - کرج دکور

انواع آینه و کنسول آرایشگاهی – کرج دکور

آینه  به عنوان یکی از تجهیزات اولیه در آرایشگاه ها در بدو ورود به سالن های زیبایی قابل مشاهده می باشند. این محصول با وجود تنوع بالا به عنوان یک گزینه دکوری نیز محسوب می شوند. آینه علاوه بر اینکه یکی از تجهیزات مورد استفاده در سالن ها زیبایی می باشند جهت ایجاد عمق بیشتر به محیط کارساز هستند. نحوه تولید این محصول می تواند شامل نورپردازی با اشکال مختلفی باشد که خود جلوه ویژه ای به محیط کار شما می هد. بنابراین از این محصول نیز به عنوان یکی از تجهیزات لاین مو یاد می شود.

کنسول ها در کنار آینه از جمله محصولات پر استفاده می باشد. کنسول ها عموماً با داشتن یک صفحه رویی، کشو و در بعضی موارد طبقات مناسب برای تقسیم بندی و نظم بخشیدن به ابزار و وسایل مورد نیاز می باشد. این محصولات در سایز و امکانات مختلفی تولید می شوند که اگر فضای مورد نظر شما کوچک می باشد و به دنبال یک آینه کنسول مناسب می گردید ما به شما آینه کنسول ایرانی را توصیه میکنیم.

استند سشوار و رینگ لایت

یکی دیگر از تجهیزات لاین مو که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد سشوار می باشد. این وسیله جهت ایجاد حالت به مو نقش اساسی را ایفا می کند و در منازل نیز بسیار استفاده می شود. جهت قرار گیری این وسیله به شکل ایمن بهتر است از وسیله ای به نام استند سشوار استفاده نمایید. این کالا در قسمت بالایی دارای فضایی مارپیچی از جنس شیشه می باشد که سشوار با دمای بالا را در حالت ایده آل نگه مدارد.

رینگ لایت که امروزه بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است در سالن های زیبایی نیز جهت تمرکز نور مناسب بر روی کار استفاده می شود. این محصول با توجه به ویژگی هایی که دارد امروزه در انواع تجهیزات آرایشگاهی نیز به یکی از وسایل مورد استفاده تبدیل شده است.

باکس و ترولی

ترولی مناسب سالن های زیبایی - کرج دکور

ترولی مناسب سالن های زیبایی – کرج دکور

باکس و ترولی یکی دیگر از تجهیزات پر استفاده در سالن های زیبایی می باشد که در بسیاری از لاین ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. کارآیی این محصول مختص به لاین خاصی نمی باشد و به دلیل دارا بودن امکانات ویژه به استادکاران امکان سازماندهی ابزار خود را می دهد. ترولی و و باکس با توجه به امکانات قرار گیری ابزارهایی مانند سشوار موجب شده است که به عنوان یکی از تجهیزات لاین مو نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

باکس و ترولی دارای انواع مختلفی می باشند که با یکدیگر دارای تفاوت هایی می باشند. از جمله تفاوت های موجود بین این دو محصول وجود چرخ در زیر پایه های ترولی ترولی می باشد. این چرخ ها امکات حرکت و جابجایی آن را تسهیل می کند. انواع ترولی شامل ترولی چوبی، فلزی و پلاستیکی می باشد. استفاده از ترولی علاوه بر سالن های زیبایی در مراکز درمانی و بهداشتی نیز معمول و کارآمد می باشد.

تجهیزات دکوری

از جمله دیگر تجهیزاتی که می توان در این بخش استفاده نمود انواع دکوری می باشد. این تجهیزات شامل پارتیشن، کمد و ویترین می شود. گرچه این محصولات به عنوان تجهیزات لاین مو به صورت تخصصی نمی باشند اما دارای کاربردهای مختص به خود می باشند که در این لاین نیز مورد استفاده قرار میگیرد. به عنوان مثال به کمک پارتیشن می توان یک مرز مابین دیگر بخش ایجاد نمود که به سازماندهی محیط کاری شما کمک می کند. پارتیشن ها دارای انواع ساخته شده از فلز، چوب و کامپوزیت می باشد. در طرح بندی این محصول می توان به نوع CNC و تصویری آن اشاره نمود.

تهیه تجهیزات آرایشگاهی در بخش های مختلف می تواند به یکی از مشغله های ذهنی افرادی که اقدام به تاسیس و تکمیل سالن زیبایی می کنند تبدیل شود. به دلیل تنوع بالا در انواع آن و طراحی های مختلف محصولات زیادی در بازار یافت می شوند که ممکن است شما را گمراه کند. کرج دکور با تولید این محصولات به صورت سفارشی و امکان مشاوره رایگان به مشتریان عزیز حل این مشکل را برای مشتریان عزیز تسهیل نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *