مقالات

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن - کرج دکور

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن تجهیزاتی هستند که برای ارائه خدمات کاشت ناخن و ترمیم آن ارائه می شوند. مهم ترین تجهیزات موردنیاز لاین ناخن، میز ناخن و صندلی ناخن است که در این لاین در سالن های آرایشگاه زنانه قرار می گیرند. البته که در کنار این تجهیزات می توان تجهیزات دیگری هم قرار داد که بستگی به نظر و سلیقه سالن دار یا متخصص دارد.

در سالن های آرایشگاه زنانه لاین های زیادی جهت ارائه خدمات مختلف ارائه می شوند. هرچه سالن آرایشگاه بزرگتر باشد این لاین ها هم تنوع بیشتری خواهند داشت و در نتیجه مشتریان بیشتری مراجعه می کنند. ناگفته نماند که برخی سالن ها بصورت تخصصی فقط چند لاین خدمات دارند که این هم نوعی دیگر از ارائه خدمات سالن زیبایی است.

لاین ناخن چیست؟

یکی از لاین هایی که در چند وقت اخیر بسیار پرطرفدار شده است لاین ناخن می باشد که در آرایشگاه های زنانه ارائه می شود. در لاین ناخن خدمات کاشت ناخن و ترمیم آن ها ارائه می شود و افراد زیادی سالانه جهت یادگیری آن اقدام می کنند. لاین ناخن تنها به همان قسمت ناخن محدود است و تمامی خدمات برای ناخن دست ها صورت می گیرد.

از آن جایی که خدمات ناخن برای سالن های زیبایی یک لاین پر درآمد است ترجیحاً کسی از خیر آن نمی گذرد. البته که مراجعه کنندگان این خدمات هم بسیار زیاد هستند و یکی از خدمات زیبایی پرطرفدار بین خانم ها به حساب می آید. این لاین نیازمند یک سری تجهیزات موردنیاز لاین ناخن می باشد که در ادامه در مورد آن در تجهیزات آرایشگاه کرج دکور مفصل صحبت می کنیم.

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن - کرج دکور

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن – کرج دکور

تجهیزات لاین ناخن

لاین ناخن همانند لاین های دیگر در آرایشگاه های زنانه تجهیزات مخصوص خود را دارد. این تجهیزات برای شروع کار حتماً باید تهیه شده باشد وگرنه تجربه خوبی از ارائه خدمات در این لاین نخواهید داشت. خدمات ناخن خدماتی حساس و زمان بر می باشد که نیازمند دقت بالایی است. به همین جهت است که پیشنهاد می شود حتماً تجهیزات موردنیاز لاین ناخن برای آن تهیه شود.

چه تجهیزاتی برای لاین ناخن ضروری است؟

 • میز ناخن
 • صندلی ناخن

میز ناخن و صندلی ناخن دو محصولی است که برای تجهیزات لاین ناخن استفاده می شود. این تجهیزات کاملاً مختصر است و مثل دیگر لاین های آرایشگاهی نیازمند آینه و کنسول و در مواقعی باکس و ترولی و … نیستند. به همین جهت است که لاین ناخن برای متخصصین کم دردسر تر و کم هزینه بر تر از لاین های دیگر می باشد.

میز ناخن

از جمله تجهیزات موردنیاز لاین ناخن، میز ناخن است که اصلی ترین آن را تشکیل می دهد. در اول باید این را از ذهنمان خارج کنیم که میز ناخن می تواند هر میزی باشد و نیازی نیست حتماً یک میز مخصوص برای آن تهیه نمود. میزناخن باید ویژگی های یک میز برای این لاین را داشته باشد تا حداکثر راحتی و بهره وری را هم برای متخصص و هم برای مراجعه کننده داشته باشد.

میز ناخن دارای ابعاد مشخصی مثل ارتفاع است که استانداردهایی برای آن تنظیم شده است. همچنین یک میز ناخن می تواند دارای کشو و کمد باشد تا متخصص تجهیزات خود را درون آن قرار دهد و دیگر نیازی به ترولی و باکس آرایشگاهی نباشد. همچنین سطح میز ناخن از جنس و متریال با دوام تر و زیباتری در آن استفاده می شود که نکته مهمی است.

از تمام این موارد هم که بگذریم، میز ناخن باید زیبایی خاص و چشمگیری هم داشته باشد. این میز ها بگونه ای طراحی و تولید می شوند که علاوه بر کاربردی که دارند زیبایی و جذابیت هم داشته باشند. میز ناخن ها در طرح ها و اندازه های مختلفی طراحی و تولید می شوند و بستگی به محیط سالن و اندازه ای که برای آن در نظر گرفته اید دارند.

میز ناخن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 • ابعاد مناسب
 • متریال با کیفیت
 • ارتفاع مناسب
 • امکاناتی نظیر کشو و کمد
 • ظاهر جذاب
 • رویه محکم

صندلی ناخن

یکی دیگر از تجهیزات موردنیاز لاین ناخن، صندلی ناخن است. صندلی ناخن جزء صندلی های آرایشگاهی حساب می شوند که برای لاین کاشت ناخن مناسب تر اند. در کنار میز ناخن باید دو عدد صندلی ناخن هم وجود داشته باشد تا در دو طرف میز متخصص و مراجعه کننده بر روی آن بنشینند. در این حالت باید به نکات مهمی در خرید صندلی ناخن دقت نمود.

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن - کرج دکور

تجهیزات موردنیاز لاین ناخن – کرج دکور

برخلاف تصور جایگزینی میز ناخن، صندلی های آرایشگاهی زیادی را می توان جایگزین صندلی ناخن کرد. نکته ای که صندلی های آرایشگاهی دارند این است که می توانند بصورت مشترک از یک نوع صندلی در چند لاین مختلف استفاده کرد. البته کرج دکور سعی می کند تا برای هر لاین تجهیزات مناسب تر را ارائه دهد تا دکوراسیون داخلی سالن یکنواخت نشود.

در این بین برخی محصولات این فروشگاه را با نام صندلی ناخن مطرح کرده ایم تا تفاوت میان این صندلی ها با صندلی های دیگر آشکار شود. ترجیحاً انتخاب یک صندلی مخصوص ناخن که منطبق با میز ناخن باشد برای این لاین مناسب تر است. اما در نهایت فاکتورهایی که یک متخصص دارد هم می تواند برای تجهیزات موردنیاز لاین ناخن مناسب باشد.

صندلی ناخن چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 • میزان راحتی کافی
 • دارای جک تنظیم ارتفاع
 • ابعاد کوچکتر
 • بدون استراحتگاه دست
 • طراحی منطبق با میز ناخن

خرید تجهیزات لاین ناخن

کرج دکور بعنوان یک تولیدکننده تجهیزات آرایشگاهی، تمامی محصولات مرتبط با تمامی لاین های آرایشگاه های زنانه و مردانه را ارائه می دهد. در صورتی که شما قصد خرید تجهیزات لاین ناخن اعم از میز ناخن و صندلی میز ناخن را دارید می توانید به این مجموعه مراجعه کنید. تمامی صندلی های آرایشگاهی و میز های مناسب لاین ناخن در نمایشگاه کرج دکور جهت مشاهده و تست وجود دارند.

همچنین جهت خرید تجهیزات موردنیاز لاین ناخن می توانید از پلتفرم های آنلاین مثل وب سایت و اپلیکیشن فروشگاه نیز استفاده کنید. تمامی محصولات امکان سفارشی سازی و ارسال به سراسر کشور را دارند. شما می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کرج دکور تماس بگیرید و سفارش های خود را همانگونه که نیاز دارید ثبت نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *