مقالات

خرید صندلی شینیون

خرید صندلی شینیون - کرج دکور

شینیون مو فرآیند زیباسازی مو می باشد که با کمک ابزارهایی مانند صندلی شینیون امکان پذیر می شود. از این رو خرید صندلی شینیون با بهترین کیفیت دارای اهمیت می باشد. صندلی شینیون یکی از ابزارهای مهم در صنعت زیبایی و آرایش، است که یک نیاز مبرم در سالن هایی زیبایی محسوب می شود. این صندلی‌ها با طراحی مناسب و امکانات متنوع، ارائه دهنده محیطی راحت و کارآمد برای انجام خدمات آرایشی و زیبایی هستند.

این محصول با قرار گرفتن در دسته صندلی آرایشگاهی دارای امکانات و طراحی مناسب با نیازهای آرایشگاهی می باشد. صندلی های مناسب سالن های آرایشگاهی دارای امکاناتی مانند تنظیم ارتفاع، قسمت های متحرک مجزا و همچنین در بعضی مدل ها دارای موتور برقی می باشند. صندلی مناسب برای شینیون نیز یکی از انواع صندلی می باشد که در مورد آن و کاربردشان در این مقاله صحبت خواهیم کرد.

کدام صندلی برای شینیون مناسب است؟

صندلی مناسب برای شینیون - خرید صندلی شینیون - کرج دکور

صندلی مناسب برای شینیون – خرید صندلی شینیون – کرج دکور

شینیون، زیباسازی موهای سر می باشد که طی فرآیندی با تکنیک ها و ترکیب مدل های مختلف مو را در پشت سر به صورت گیس در می آورند. این حرفه در بین خانمها بسیار طرفدار پیدا کرده است و به عنوان مدلی زیبا و لاکچری برای مهمانی ها انتخاب می کنند. سالن های زیبایی با توجه به جذابیت این مدل ابزارهایی را مختص این بخش انتخاب می کنند که خرید صندلی شینیون یکی از آنها می باشد.

اینکه بگوییم یک صندلی مختص برای حرفه شینیون باشد اشتباه است اما از صندلی تخصصی دیگری در این بخش استفاه می نمایند. از جمله صندلی های مورد استفاه می توان به صندلی کپ اشاره کرد. این صندلی در زیر مجموعه صندلی های آرایشگاهی قرار دارد که دارای مدل های متفاوتی می باشد که هر کدام ویژگی های مختص به خود را دارد.

ویژگی های صندلی شینیون

مهمترین عامل در خرید صندلی شینیون توجه به ویژگی های آن می باشد. این ویژگی ها شامل طراحی، ابعاد، ارتفاع و ساخت آن است. همانطور که هر محصولی با ویژگی هایش مناسب برای استفاده های گوناگون می شود صندلی شینیون نیز جدا از این قاعده نیست. مجموعه این قواعد موجب می شود تا علاوه بر تسلط کامل استاد کار، لحظات لذت بخشی را برای مشتری فراهم کند.

از آنجای که صندلی کوپ برای شینیون مو مناسب می باشد باید ویژگی های این محصول مورد بررسی قرار گیرد. صندلی کپ دارای تنظیم ارتفاع می باشد که بعضی از آنها چرخ های متحرک جهت جابجایی در زیرشان تعبیه شده است. در دیگر مدل نوع ثابت آن را داریم که صفحه ای محکم جهت ثبات موقعیتش در زیر صندلی تعبیه شده است. طراحی ارگونومیک این صندلی ها، راحتی آرایشگران و مشتریان را تضمین می کند.همچنین وجود قابلیت های صندلی شینیون به بهبود تجربه کاربری و افزایش کارایی در صنعت آرایش و زیبایی کمک می کند.

خرید صندلی شینیون

صندلی کپ آذر چستر

موجود است

5,500,000 تومان
جنس

فلز, پارچه, فوم

پارچه

چرم, مخمل

پایه

فلز ثابت

ابعاد

60*65

کاربرد

صندلی کپ, صندلی شینیون, صندلی کراتین و …

جک تنظیم ارتفاع

دارد

ویژگی ها

تغییر چرم و پارچه, تغییر رنگ پایه

رنگ پایه

آبکاری طلایی, آبکاری نقره ای, پایه مشکی

رنگ پارچه

در تمام رنگ ها

توضیحات

نشیمن راحت, پارچه مرغوب, مکانیزم با کیفیت

صندلی کپ آذر شیبدار

موجود است

6,500,000 تومان
جنس

فلز, پارچه, فوم

پارچه

چرم, مخمل

پایه

فلز ثابت

ابعاد

55*60

کاربرد

صندلی کپ, صندلی شینیون, صندلی کراتین, صندلی کوتاهی

جک تنظیم ارتفاع

دارد

ویژگی ها

دوخت دار کردن, تغییر آبکاری فلز, تغییر رنگ فلز

رنگ پایه

آبکاری کروم, آبکاری طلایی, رنگ کوره ای

رنگ پارچه

در تمام رنگ ها

توضیحات

صندلی کپ, قابلیت مبلی شدن, نشیمن خیلی راحت, آبکاری با کیفیت, قابل استفاده در لاین های مختلف

صندلی کپ استیل

موجود است

7,400,000 تومان8,400,000 تومان
جنس

فلز و پارچه

پارچه

چرم, مخمل

پایه

چرخ دار

ابعاد

50*52

ارتفاع

86

کاربرد

صندلی استادکار, صندلی مشتری

جک تنظیم ارتفاع

دارد

ویژگی ها

پایه چرخدار، بشقاب و جک بلندتر،تغییر رنگ پایه

رنگ پایه

آبکاری (کروم،طلایی), رنگ کوره ای (مشکی، طلایی، طوسی)

رنگ پارچه

در تمام رنگ ها

نوع نوع پارچه، فلز، چوب، آبکاری و مواردی که در تولید این محصول متغیر هستند

کوره ای, آبکاری

صندلی کپ تمیم

موجود است

8,500,000 تومان
جنس

پارچه, فوم, فلز

پارچه

چرم, مخمل

پایه

چرخدار

ابعاد

60*67

کاربرد

صندلی کوپ, صندلی کوتاهی, صندلی کراتین, صندلی شینیون

جک تنظیم ارتفاع

دارد

ویژگی ها

دوخت دار کردن, تغییر رنگ و آبکاری پایه

رنگ پایه

آبکاری طلایی و کروم, رنگ کوره ای

رنگ پارچه

در تمام رنگ ها

توضیحات

نشیمن خیلی راحت, مکانیزم با کیفیت, قابل استفاده در لاین های مختلف

صندلی کپ رنوس

موجود است

7,900,000 تومان
جنس

پارچه, فلز, فوم سرد

پارچه

مخمل, چرم

پایه

فلز ثابت

ابعاد

پشت تا پشت:۶۱, قسمت داخل:۵۶, قسمت عمق:۶۲

کاربرد

صندلی کپ(کوتاهی، شنیون، کراتین، رنگ)

جک تنظیم ارتفاع

دارد

ویژگی ها

تغییر به مدل کفی و کوسن, تغییر رنگ و آبکاری فلز, تغییر رنگ چرم و پارچه, دوخت دار کردن

رنگ پارچه

در تمام رنگ ها

توضیحات

مدل ژورنالی, نشیمن فوق العاده راحت, نشیمن بزرگ

صندلی کپ مکعبی

موجود است

12,900,000 تومان
جنس

فلز

رنگ فلز پایه

مشکی, سفید, طلایی, نقره ای, آبکاری(پی وی دی)

رنگ فایبر

همه رنگ ها

پارچه

چرم و مخمل و … در انواع رنگ

ویژگی ها

چرخدار, بشقاب, جک تنظیم ارتفاع بلند و کوتاه, جاپایی

ابعاد صندلی مناسب شینیون مو

صندلی شینیون با توجه به کاربردش دارای ابعادی بهینه می باشد که بهترین نتیجه را برای انجام شینیون ارائه دهد. همچنین در خرید صندلی شینیون باید ابعاد این صندلی را در نظر گرفت تا نسبت به فضایی که در اختیار داریم همخوانی داشته باشد. مسلماً استفاده از صندلی با ابعاد بزرگ در فضایی کوچک توصیه نمی شود زیرا استفاده از فضا در طراحی مدرن اهمیت ویژه ای دارد.

با توجه به اینکه کرج دکور در راستای استانداردهای جهانی اقدام به تولید تجهیزات آرایشگاهی می نماید، صندلی های تولیدی دارای ابعادی مشخص و بهینه می باشند. این ابعاد شامل طول و عرضی در حدود 60 سانتیمتر در 70 سانتیمتر می باشند. البته این اعداد می توانند در بازه ای مشخص تغییر نمایند. بعضی از انواع صندلی ها دارای سطحی شیبدار می باشند که در این مدل ما به شما صندلی کپ آذر شیبدار پیشنهاد می کنیم.

ارتفاع صندلی مناسب برای شینیون مو

چه ارتفاعی برای صندلی شینیون مو مناسب است - خرید صندلی شینیون - کرج دکور

چه ارتفاعی برای صندلی شینیون مو مناسب است – خرید صندلی شینیون – کرج دکور

ارتفاع صندلی از ویژگی های مهم و تاثیرگذار در انتخاب و خرید صندلی شینیون می باشد. این ویژگی تاثیر بسزایی در ایجاد حالتی استاندارد برای مشتری و استادکار می کند. از آنجاییکه قد انسانها با یکدیگر متفاوت می باشد نمی توان ارتفاع ثابتی را برای چنین صندلی تخصصی ای در نظر گرفت زیرا بر اساس نیاز باید آن را تنظیم نمود. با تنظیم نمودن آن علاوه بر ایجاد حالتی استاندارد ارتباط خوبی میان مشتری و استادکار ایجاد می شود.

در صندلی های تخصصی مانند صندلی کوپ از قطعه ای به نام جک برای تنظیم ارتفاع استفاده می شود. به کمک جک می توان ارتفاع را تا حد مورد نیاز بالا یا پایین آورد تا اندازه مناسب را ایجاد نمود. در بازار صندلی های جکدار فراوانی موجود می باشد که برای انتخاب آن باید نکاتی را در نظر بگیرید. یکی از این نکات کیفیت آن است تا توانایی ایجاد ارتفاع را به خوبی داشته باشد. ما به شما به عنوان یک صندلی جکدار حرفه ای صندلی کپ رنوس را جهت انجام شینیون مو معرفی می کنیم.

قیمت صندلی شینیون

در هنگام خرید صندلی شینیون، مواردی نظیر کیفیت ساخت، متریال، قابلیت های تنظیمی و قیمت باید در نظر گرفته شوند. همچنین، تکنولوژی های جدیدی که در صندلی های مدرن به کار گرفته می شود، علاوه بر قیمت نقش بسیار حیاتی در تجربه مشتریان و کیفیت خدمات دارد. از این رو، خرید صندلی شینیون نیاز به بررسی، مشورت با تکنسینان ماهر، و انتخاب برندهای معتبر دارد. کرج دکور با در اختیار داشتن کارشناسان متخصص مشتریان عزیز را در تمامی مراحل خرید همراهی می کنند.

استفاده از صندلی شینیون در سالن های آرایشی و زیبایی، به آرایشگران امکان انجام خدمات با دقت و سرعت بیشتر را می دهد و برای مشتریان احساس راحتی و لذت را فراهم می آورد. همچنین، با قابلیت تنظیم ارتفاع که دارند، می توانند به انواع خدمات مختلف آرایشی تناسب ویژه دهند. در مجموع می توان گفت که برای شینیون مو صندلی کوپ دارای ویژگی های مناسبی می باشد که انتخاب شما را تسهیل می کند. یکی از این صندلی های بهینه صندلی کپ استیل است که ویژگی های کامل برای شینیون مو را دارh می باشد.

صندلی شینیون به عنوان یک ابزار اساسی در صنعت زیبایی و آرایش، تاثیر قابل توجهی در کیفیت خدمات و رضایت مشتریان دارد. با توجه به انواع مدل های مختلف، خرید صندلی شینیون نیاز به شناخت عمیق از نیازها و امکانات سالن دارد. استفاده از تکنولوژی های نوین در این صندلی ها می تواند تجربه کاربری را بهبود بخشیده و سطح حرفه ای آرایشگران را ارتقا دهد. از این رو، خرید و استفاده بهینه از صندلی شینیون نیازمند مطالعه دقیق و آگاهی از تحولات بازار است.

مطالب مرتبط

دیدگاهی در مورد “خرید صندلی شینیون

 1. زهرا گفت:

  مرسی از مطلب خوبتون.

 2. صالح آبادی گفت:

  سلام، ببخشید میشه چندتا صندلی شینیون معرفی کنید

  1. کرج دکور گفت:

   درود بر شما، در منوهای سایت قسمت صندلی آرایشگاهی می توانید از تمام صندلی ها دیدن فرمایید.
   جهت مشاوره بیشتر با شماره تلفن های مندرج در وب سایت اقدام کنید.

 3. زیبایی شاپ گفت:

  مرسی برای خرید باهاتون تماس می گیریم.

 4. زیباسازان گفت:

  با تشکر از مطلب خوب شما

 5. maryam گفت:

  چطوری سفارش بدیم ارسال چطوریه

  1. کرج دکور گفت:

   جهت سفارش هم از طریق بخش فروشگاه وب سایت می توانید اقدام کنید و همچنین می توانید با شماره تماس مندرج در وب سایت تماس بگیرید.

 6. میکاپ حرفه ای گفت:

  عالی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *