مقالات

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه - کرج دکور

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه مقاله ای جهت خرید استند لاک چوبی و فلزی استند لاک دیواری آرایشگاهی است. استند لاک نیز از جمله تجهیزات آرایشی است که از آن در این محیط ها استفاده می شود. استند ها همواره جزء تجهیزات دکوراسیون داخلی کسب و کار ها به حساب می آیند که کاربرد های زیادی دارند.

خرید تجهیزات آرایشگاه چالش های زیادی را ایجاد می کند که بدلیل گسترده بودن لوازم نیازمند وقت و تحقیقات بیشتری دارد. در این بین برخی تجهیزات آرایشگاه مثل استند لاک هستند که ممکن است نتوان از ظاهر آن قضاوت کرد. در این صورت برای خرید استند لاک آرایشگاه باید اطلاعات بیشتری در رابطه با جنس و ابعاد موردنیاز بررسی کنیم.

به همین جهت است که در مجموعه کرج دکور کادر فروش همیشه حضور دارد و مشتریان را در خریدشان یاری می کند. موارد مهمی در خرید تجهیزات آرایشگاه وجود دارد که نباید به راحتی از آن ها بگذریم یا سرسری تصمیم گیری کنیم. با مقاله راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه با کرج دکور همراه باشید تا گزینه های پیش رو را در خرید این تجهیزات بررسی کنیم.

استند لاک چیست؟

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه - کرج دکور

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه – کرج دکور

تجهیزات استند ها بطور کلی وسیله ای جهت نگهداری ابزارهای مختلف و سازماندهی آن ها می باشد. استند ها در زمینه های کاری ویژگی های مختلفی دارند که با یکدیگر متفاوت است. این ویژگی ها و زمینه ای که از این استند ها استفاده می شود ارتباط مستقیمی با ظاهر آن دارد. اما در رابطه با استند لاک چه می دانیم؟

استند لاک همانند شلف ها هستند که بصورت زمینی و دیواری کار می شود. این شلف ها دارای طبقات با اشکال کلی متفاوتی می باشند که استاندارد خاصی را دنبال نمی کنند. به همین منظور طراحی و تولید استند های لاک کاملاً سلیقه ای و ژورنالی هستند. به همین دلیل است که استند ها با شکل و شمایل بسیار متفاوتی در بازار وجود دارد.

تجهیزات استند لاک همانطور که از نامش پیداست برای قرارگیری لاک ناخن در سالن های آرایشی و یا حتی منازل استفاده می شود. لاین ناخن در یک سالن آرایشگاهی بگونه ای خدمات می دهد که بعضاً ممکن است ابزارها و وسایل زیادی داشته باشد که همگی در یک میز ناخن جا نشوند. البته که نباید از جنبه نمایشی بودن لوازم داخل استند لاک هم غافل شویم.

انواع استند لاک

استد های لاک به چند شکل مختلف تقسیم بندی می شوند که باید بسته به نیاز خود آن ها را تهیه کنیم. مواردی که قصد داریم در راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه به شما بگوییم، دقت به جزئیات و ویژگی های استند لاک می باشد. استند لاک آرایشگاه انواع زیاد و پیچیده ای ندارد و دو نظر به چند قسمت مختلف تقسیم بندی می شود.

از نظر قرار گیری:

از نظر متریال:

  • استند لاک چوبی
  • استند لاک فلزی

تا اینجا هستیم بهتر است درباره انواع استند لاک اشاره کنیم که برخی محصولات استند لاک بصورت ترکیبی هم تولید می شوند. بطور مثال یک استند لاک هم می تواند بصورت ایستاده روی زمین قرار بگیرد و هم می تواند بر روی دیوار نصب شود. در رابطه با متریال هم می تواند از متریال های مختلف مثل چوب و فلز ساخته شود.

ویژگی های استند لاک آرایشگاهی

استند ها بطور کلی جهت قرار گیری وسایل مختلف بر روی آن ها ساخته می شوند. حال در شرایط مختلف که در چه زمینه ای یا کسب و کاری از آن ها استفاده می شود ویژگی های متفاوتی را ارائه می دهند. بطور مثال ویژگی های یک استند نمایشگاهی را نمی توانید با یک استند آرایشی مقایسه کنید. به همین جهت ویژگی های آن ها با یکدیگر متفاوت و در برخی دیگر مشابه است.

اگر بطور کلی به یک استند یا شلف بنگریم، مهم ترین ویژگی آن ها وجود طبقات مختلف است. هدف از داشتن یک استند یا شلف سازماندهی لوازم قرار گرفته بر روی آن می باشد. پس با این وجود قطعاً چندین طبقه در اندازه های مختلف در یک استند خواهیم دید. ویژگی دیگر و مهم یک استند متریال با کیفیت است که باعث شود تا دوام استند افزایش یابد.

در یک استند لاک اگر صرفاً تنها لاک ناخن بر روی آن قرار گیرد شاهد وزن زیادی بر روی آن نخواهیم بود. اما به هر حال یکی از زیبایی های تجهیزات دکوراسیون داخلی وجود لوازم دکوری در جاهای مختلف آن است. به همین دلیل است که ویژگی دوام بالای استند لاک از مهم ترین آن ها است که در راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه به آن اشاره کردیم.

کاربرد استند لاک آرایشگاه

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه - کرج دکور

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه – کرج دکور

شاید خیلی نیاز به توضیح نباشد که کاربرد استند لاک در سالن آرایشگاه را توضیح دهیم. به این دلیل که نام استند لاک دقیقاً از کاربردی که دارد گرفته شده است. بله کاربردی که یک استند لاک دارد قرارگیری لاک ناخن بر روی آن می باشد که باعث می شود تا منظم و در دسترس قرار بگیرد.

البته نباید از این موضوع هم غافل شویم که نقش مهمی در زیبایی سالن های آرایشگاهی دکوراسیون داخلی دارد. این استند لاک معمولاً در نزدیک ترین حالت به لاین ناخن قرار می گیرد تا هم متخصص به آن دسترسی داشته باشد و هم در مقابل مراجعه کننده یا مشتریان باشد.

استند لاک در کنار کاربردی که دارد می تواند جهت قرارگیری وسایل دکوری هم کاربرد داشته باشد. این استند ها بسته به فضایی که دارد در کنار لاک های ناخن لوازم و وسایل دکوری را هم می توان در آن ها قرار داد. این کار باعث زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی سالن ها می شود.

راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه

جهت خرید استند لاک آرایشگاه باید به یک سری نکات توجه نمود. اولین نکته مهم این است که فضای کافی برای یک استند لاک در سالن آرایشی خود داشته باشیم. اگر قرار باشد یک استند لاک دیواری یا حتی ایستاده در محل خود نصب کنیم باید مطمئن شویم که فضای کافی برای قرارگیری این استند داشته باشیم.

مورد دیگری که باید به آن در راهنمای خرید استند لاک آرایشگاه دقت کنیم متریال استند لاک می باشد. اگر یک استند لاک تماماً از فلز باشد وزن زیادی خواهد داشت و ظاهر آن متفاوت می شود. اما از طرفی هم هزینه کمتری برایمان خواهد داشت. اگر قصد داشته باشیم که گزینه بهتری برای زیبایی آن قسمت داشته باشیم قطعاً تلفیق چوب و فلز نمای جذاب تری خواهد داشت.

در نهایت موضوعی که باید در خرید استند لاک آرایشگاه در نظر بگیریم فضای داخلی و طبقات آن است. برخی استند های لاک دارای طبقات بیشتر اما فضای کمتری هستند و در مقابل برخی دیگر فضای بیشتر و طبقات کمتری دارند. باید فرض را با لوازمی که قرار است در آن ها قرار دهیم بگیریم تا گزینه مناسبی را انتخاب کنیم.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *