مقالات

سرشور نشسته چیست؟

سرشور نشسته چیست؟ - کرج دکور

سرشور نشسته چیست؟ این سوالی است که در مواجهه با انواع سرشور ها از خود می پرسیم. سرشور نشسته در واقع نوعی از انواع سرشور می باشد که دارای فرم نشسته برای مشتری می باشد. یکی از نکاتی که برای دارندگان سالن های زیبایی اهمیت دارد جلب نظر مشتریان می باشد. یکی از راه ها برای جلب رضایت مشتری ایجاد شرایط مساعد و بدون خستگی برای مراجعین می باشد. این فاکتور شامل دو بخش انتظار و بخش فعالیت اصلی و تخصصی است که سرشور نشسته مربوط به فعالیت تخصصی می باشد.

هر آرایشگاهی جهت جلب رضایت مشتری و ارتقای شغل خود نیازمند تجهیزات مختلفی می باشد. همچنین تجهیزات بروز در ایجاد یک دکوراسیون مدرن نقش اساسی را ایفا می کنند. یکی از این تجهیزات سرشور می باشد که در این مقاله به نوع خوابیده آن اشاره می کنیم. کرج دکور با تولید مجموعه ای از انواع سرشور نشسته اقدام به ارائه محصولات آرایشگاهی نموده است.

انواع سرشور آرایشگاهی

آشنایی با انواع سرشور آرایشگاهی - سرشور نشسته چیست - کرج دکور

آشنایی با انواع سرشور آرایشگاهی – سرشور نشسته چیست – کرج دکور

سرشور آرایشگاهی بر اساس سایز و ارگونومی بدن به انواع مختلفی تقسیم می شود. این تفاوت به دلیل نوع استفاده خوابیده، ایستاده و نشسته متفاوت می باشد. در میان انواع سرشور در این مقاله به پاسخ سوال سرشور نشسته چیست؟ خواهیم پرداخت. سرشور آرایشگاهی دارای ساختار کلی یکسانی می باشند که در نتیجه کار تفاوتی ندارند و همگی برای شستشو و ماساژ مو بکار می رود.

سرشور آرایشگاهی به شکل مختلفی ساخته می شود که در بازار انواع آن موجود می باشد. از انواع سرشور می توانیم به سرشور خوابیده، سرشور نشسته، سرشور ایستاده و سرشور مبلی اشاره کنیم. از بین این محصولات سرشور ایستاده از لحاظ ابعاد و امکانات با دیگر همتایان خود متفاوت می باشد و فقط شامل پایه، کاسه و شیر آب می باشد که توسط یک لوله آب را تخلیه می کند.

کاربرد سرشور نشسته

در جهت پاسخ به سوال سرشور نشسته چیست؟ باید بگوییم که سرشور نشسته به عنوان یکی از انواع سرشور جهت شستشو و ماساژ مو مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با حفظ ارگونومی بدن در حالت نشسته از خستگی بدن جلوگیری می کند. افراد با نشستن بر روی این سرشور و قرار دادن موی سرشان بر روی کاسه امکان شستشوی مو را برای استاد کار فراهم می کنند.

استفاده از این سرشور کاربردی در سالن های زیبایی زنانه و مردانه بسیار پر کاربرد می باشد. از جمله مزایای آن فراهم نمودن امکان نشستن در حالت ایده آل می باشد و نکته ای که شاید استفاده از آن را کمی سخت می کند سایز آن می باشد. استفاده از این سرشور در فضاهای کوچک کمی مشکل ساز می باشد. استفاده از انواع سرشور دیگر با سایز های کوچکتر برای این فضاها توصیه می شود.

جنس سرشور نشسته

بخش های مختلف سرشور نشسته از جنس های متفاوتی تشکیل شده است. هر قسمت دارای متریال مختص بخود می باشد که می تواند دارای انواع مختلفی باشد. به عنوان مثال برای رویه سرشور از جنس پارچه، چرم طبیعی و چرم مصنوعی استفاده می شود. برای اینکه بدانیم جنس سرشور نشسته چیست؟ ابتدا قسمت های مختلف آن را مرور می کنیم و سپس به متریال آنها می پردازیم.

یکی از قسمت های سرشور کاسه آن می باشد که از جنس سرامیک است و دارای یک شیر آب با جنس فلز می باشد. در زیر آن معمولاً از پایه ای با جنس چوب نیز بهره می برند. در سرشور نشسته در جلوی پایه از صندلی ای با بدنه فلزی یا چوب استفاده می شود که بر روی آن از فوم سرد با روکشی از جنس چرم یا پارچه مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله سرشور های نشسته می توانیم سرشور آوین کویین حلزونی را به شما معرفی کنیم.

راهنمای خرید سرشور نشسته

نکات خرید سرشور نشسته - خرید سرشور نشسته - کرج دکور

نکات خرید سرشور نشسته – خرید سرشور نشسته – کرج دکور

بعد از پاسخ به سوال سرشور نشسته چیست؟ باید نکات بهترین خرید آن را مرور کنیم. جهت خرید سرشور مناسب باید سطوح آن را به دقت مورد بررسی قرار دهیم تا عاری از هر گونه ترک خوردگی و زخم باشد. سرامیک کاسه سرشور نباید دچار ترک خوردگی باشد و آب از آن نشت کند. فوم استفاده شده در آن نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا پس از استفاده اثری از نشستن بر روی آن نماند و به حالت اول برگردد.

قسمت دیگر سرشور بدنه و پایه صندلی آن می باشد که باید پایه ها دارای مقاومت کافی جهت تحمل وزن بدن را داشته باشد. محل اتصال آنها نیز به خوبی محکم شده باشند و پیچ های آن کاملاً در داخل قرار بگیرند. جنس روکش نیز باید ضد آب باشد و در طول مدت استفاده دچار چروکیدگی نشوند. رنگ روکش ها نیز باید کیفیت بالایی داشته باشند تا دچار رنگ پریدگی نشوند. سرشور آوین کویین یک نمونه کاملی از سرشور نشسته می باشد.

استفاده از سرشور در دکوراسیون

سرشور خوابیده علاوه بر کاربرد تخصصیش شامل تاثیر در دکوراسیون نیز می شود. شاید این سول برای شما پیش بیاید که چیدمان با سرشور نشسته چیست؟ چیدمان با وجود این سرشور به ابعاد، رنگ پایه و بدنه سرشور در دکوراسیون شما بستگی دارد. در وهله اول باید سایز سروشر با ابعاد فضای مورد استفاده شما هماهنگی داشته باشد تا بتواند در کنار صندلی و دیگر تجهیزات فضای کافی را دارا باشد.

از دیگر مواردی که باید به آن توجه داشته باشید ایجاد یک هارمونی زیبا بین رنگ محیط با رنگ سرشور می باشد. از جمله ویژگی های فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی کرج دکور، سفارشی سازی انواع محصولات از جمله سرشور با سلیقه شما می باشد. بنابراین شما به راحتی می توانید رنگ مورد نظر خود را بر روی سرشور اجرا نمایید و با محیط کارتان کاملاً هماهنگ سازید.

در انتهای مقاله سرشور نشسته نسبت به اهمیت و کاربرد این محصول کارآمد آشنا شدیم. اهمیت وجود این محصول در سالن های زیبایی مردانه و زنانه بسیار بالا می باشد و در جهت تکمیل فرآیند فعالیت های حرفه ای استادکاران به آن نیاز پیدا خواهند کرد. تهیه یک سرشور نشسته با کیفیت در هر چه بهتر انجام شدن آن تاثیر گذار می باشد. کرج دکور با تولید انواع سرشور در جهت تامین نیازهای حرفه ای شما در تکمیل سالن های آرایشی آماده ارائه محصولات می باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *