مقالات

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ - کرج دکور

سوال مهم هر آرایشگر یا سالن دار در خرید تجهیزات آرایشگاهی این است که صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ اما باید بدانیم ویژگی های صندلی برقی آرایشگاهی چیست و چه تفاوت هایی نسبت به یک صندلی معمولی دارد. همچنین بررسی این موضوع که نیازهایمان از یک صندلی آرایشگاهی چیست یا ساده تر بگوییم، صندلی آرایشگاهی را برای چه کار و لاینی نیاز داریم اهمیت فراوانی در انتخابمان دارد.

صندلی های آرایشگاهی جزء مهم ترین تجهیزات آرایشگاهی بشمار می روند که هر آرایشگر در خرید تجهیزات آرایشگاهی نگاه دقیقی به آن دارد. صندلی ها از نظر تعداد بیشترین تجهیزاتی هستند که در یک سالن آرایشگاهی قرار دارند. تمام سر و کار یک آرایشگر و یک مشتری با صندلی ها هستند. البته که ابزارهای بیشتری در کنار آن ها جهت تکمیل یک لاین قرار دارد.

در ادامه مطلب صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ در کرج دکور مطالعه خواهید کرد:

 • صندلی برقی آرایشگاهی چیست؟
 • ویژگی های صندلی برقی آرایشگاهی
  • تنظیم راحت با صندلی برقی
  • زیبایی خاص در صندلی برقی
 • تفاوت صندلی آرایشگاهی برقی و معمولی
 • صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟

صندلی برقی آرایشگاهی چیست؟

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ - کرج دکور

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ – کرج دکور

صندلی آرایشگاهی یک نوع صندلی بخصوصی است که ویژگی های منحصربفرد خود را دارد. این صندلی ها همانطور که از نامشان پیداست مخصوص سالن های آرایشگاهی است. اما مگر یک صندلی آرایشگاهی با یک صندلی معمولی چه فرقی دارد؟ احتمالاً پاسخ به این سوال را همه بدانیم که صندلی آرایشگاهی ویژگی های بخصوص خود را دارد که آن را برای یک سالن آرایشگاهی آماده و مناسب می کند.

اما باز هم تفاوت هایی بین یک صندلی برقی آرایشگاهی و یک صندلی معمولی آرایشگاهی وجود دارد. سوال اینجاست که صندلی برقی آرایشگاهی چیست؟ اگر هواستان باشد از سوال صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ به این سوال رسیدیم. پس بهتر است ابتدا بدانیم صندلی برقی آرایشگاهی چیست تا بدنبال این باشیم که آیا باید برای آرایشگاه خود یک صندلی آرایشگاهی بخریم یا نه.

صندلی برقی آرایشگاهی نوعی از صندلی آرایشگاهی است که عملکردهای مختلف برقی دارد. این مکانیزم ها مثل تغییر ارتفاع صندلی و تغییر زوایای مختلف مثل تکیه گاه و زیر پایی آن بواسطه کنترل برقی انجام می شود. یعنی دیگر خبری از جک تنظیم ارتفاع نیست و براحتی می توانید این صندلی را تنظیم کنید. قطعاً بعنوان یک آرایشگر می دانید که صندلی بارها بر اساس شرایط فیزیکی مشتری باید تغییر حالت داده شود. اینجاست که صندلی برقی آرایشگاهی کار شما را بسیار آسان تر می کند.

ویژگی های صندلی برقی آرایشگاهی

صندلی برقی آرایشگاهی نسبت به یک صندلی معمولی آرایشگاهی ویزگی هایی دارد. این ویژگی ها باعث راحتی مشتری و همینطور آرایشگر دارد. این ویژگی ها کمک زیادی بیشتر به آرایشگر می کند تا به قسمت های مختلف دسترسی و تسلط داشته باشد. آرایشگران بدلیل کار زیاد در طول روز خستگی بیشتری در پاها و کمر خود دارند و زمان تنظیم صندلی برای مشتری این موضوع آن ها را آزار می دهد. در ادامه برخی ویژگی های صندلی برقی آرایشگاهی را مختصراً مطرح می کنیم. با تجهیزات آرایشگاه کرج دکور همراه باشید.

تنظیم راحت با صندلی برقی

منظور از تنظیم راحت با صندلی برقی، تنظیم ارتفاع و زاویه های مختلف یک صندلی می باشد. به این گونه که شما در یک صندلی اصلاح آرایشگاهی باید هرباره برای هر مشتری ارتفاع و تکیه گاه را تنظیم کنید. تنظیمات ارتفاع صندلی بیشتر مورد توجه قرار دارد زیرا زمانی که مشتری بر روی آن نشسته است باید خود را جابجا کند. در صندلی برقی خبری از تکان خوردن و جابجایی مشتری نیست و براحتی می توان این زوایه ها را تغییر داد.

در صندلی های برقی آرایشگاهی چند قسمت بسته به امکانات آن قابل تنظیم می باشد. یکی از این قسمت ها همانگونه که اشاره شد تنظیم ارتفاع صندلی می باشد. این تنظیم ارتفاع بیشتر برای آرایشگران است تا نسبت به قد خود و مشتری آن را تنظیم کنند. بخش دیگر آن قسمت تکیه گاه و زیر پایی صندلی است که بسته به راحتی مشتری و کمی هم آرایشگر مورد تنظیم قرار می گیرد. در نهایت این امکانات به راحتی بواسطه چند دکمه توسط آرایشگر قابل تنظیم می باشد.

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ - کرج دکور

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ – کرج دکور

زیبایی خاص در صندلی برقی

یکی از ویژگی هایی که یک صندلی برقی دارد، زیبایی آن ها است. یک صندلی برقی یک طراحی خاص و زیبا در خود دارد که برای مشتریان جلب توجه بیشتری دارد. البته ناگفته نماند که وجود صندلی برقی برای یک سالن آرایشگاهی آن را حرفه ای تر جلوه می دهد. اما اگر خاطرتان باشد سوال ما در این باره صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ است. اگر زیبایی این صندلی های برقی شما را خوشحال می کند باید به خرید آن فکر کنید.

صندلی های برقی معمولاً به یک شکل و استایل خاصی طراحی و تولید می شوند. تفاوت ظاهری بسیار زیادی بین یک صندلی آرایشگاهی معمولی و یک صندلی آرایشگاهی برقی وجود دارد. صندلی های برقی جثه بسیار بزرگتری نسبت به یک صندلی آرایشگاهی که کاملاً جمع و جور کوچک هستند دارند. اما بعضاً برخی صندلی های آرایشگاهی برقی از نظر ظاهر و جذابیت یک پله فراتر از صندلی برقی های معمولی هستند. البته اگر قصد این هزینه ها را ندارید صندلی طرح برقی نیز می توانید تهیه کنید.

تفاوت صندلی آرایشگاهی برقی و معمولی

تفاوت هایی بین صندلی آرایشگاهی برقی و معمولی وجود دارد که این دو صندلی که هر دو هم آرایشگاهی هستند را از یکدیگر متمایز می کند. بطور مثال اگر یک صندلی اصلاح را در نظر بگیریم، شاید کمی از نظر شکل و شمایل شبیه به یک صندلی برقی باشد اما هیچ یک از مکانیزم های برقی یا خودکار آن را ندارد. اینجاست که تفاوت صندلی آرایشگاهی برقی و معمولی با هم مشخص می شود.

تفاوت های میان یک صندلی آرایشگاهی برقی و معمولی خود از دلایل این است که متوجه شویم صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟ اگر به این فکر می کنید که تمام صندلی های آرایشگاه خود را برقی تهیه کنید سخت در اشتباه هستید. بسیاری از صندلی های معمولی جابجایی بسیار راحتی دارند. با این حال یک صندلی آرایشگاهی برقی وزن بسیار بالاتری دارد و نمی توان مدام آن را به حرکت دراورد. در ادامه برخی از این تفاوت ها را تیتر وار مشاهده خواهیم کرد.

 • طراحی خاص و زیبا نسبت به صندلی معمولی
 • صندلی برقی وزن بیشتری نسبت به صندلی معمولی دارد
 • صندلی آرایشگاهی معمولی راحت جابجا می شود اما صندلی برقی خیر
 • صندلی برقی نیاز به اتصال برق دارد اما صندلی معمولی ندارد
 • ترمیم صندلی آرایشگاهی معمولی بسیار راحت تر و کم هزینه تر از صندلی برقی است
 • صندلی آرایشگاهی معمولی طرح های بیشتری نسبت به صندلی برقی دارد
صندلی میکاپ برقی - صندلی آرایشگاهی کرج دکور

صندلی میکاپ برقی – صندلی آرایشگاهی کرج دکور

صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه؟

در اینجای مقاله با ویژگی ها و تفاوت های صندلی برقی آرایشگاهی آشنا شدیم. حال اگر بخواهیم تصمیم بگیریم که صندلی برقی آرایشگاهی بخریم یا نه راحت تر اقدام به تصمیم گیری می کنیم. وچود حداقل یک عدد صندلی برقی در یک سالن آرایشگاهی برای شروع می تواند بسیار مفید باشد. پاسخ ما به این سوال این است که بله، صندلی برقی آرایشگاهی بخرید اما اگر:

 • به اندازی کافی صندلی آرایشگاهی دارید
 • فضای کافی برای قرارگیری صندلی برقی دارید
 • در سالن خود همیشه برق در دسترس دارید
 • مشتریان خاص و ویژه ای برای این صندلی ها دارید

یکی از گزینه هایی که می توانید برای صندلی برقی داشته باشید، صندلی میکاپ برقی می باشد. این صندلی دارای امکانات بسیار خوب و هزینه مناسبی می باشد. صندلی های برقی آرایشگاهی کرج دکور دارای مکانیزم بسیار حرفه ای هستند و متریال ساخت صندلی کاملاً مرغوب و حرفه ای است. در صورتی که قصد خرید یک صندلی برقی آرایشگاهی را دارید می توانید از وب سایت و همچنین نمایشگاه این تولیدی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *