مقالات

صندلی پدیکور چیست؟

صندلی پدیکور چیست؟ کرج دکور

صندلی پدیکور چیست؟ سوالی است که در زمینه تجهیزات صندلی آرایشگاهی مطرح می شود. پدیکور مجموعه ای از خدمات زیبایی برای آرایش پا است که در میان خانم ها محبوبیت زیادی دارد. خدمات پدیکور که تنها منعطف به زیبایی و درمان پا می باشد نیازمند تجهیزات بخصوص خود می باشد. این تجهیزات شامل صندلی پدیکور و استیج آن است.

پدیکور را می توان همانند مانیکور خدمات مرتبط با ناخن ها دانست که در سالن های آرایشگاه زنانه ارائه می شود. این خدمات در مانیکور خیر اما در پدیکور نوعی خدمات درمانی هم به حساب می آید و به همین دلیل است که افراد بدنبال دریافت آن هستند. اما بدلیل پیچیدگی این خدمات نمی توان آن را در هر لاینی از آرایشگاه های زنانه دید.

صندلی پدیکور

صندلی پدیکور چیست؟ کرج دکور

صندلی پدیکور چیست؟ کرج دکور

همانطور که اشاره کردیم خدمات پدیکور نیازمند تجهیزاتی مانند صندلی آرایشگاهی است. صندلی های آرایشگاهی مختلفی طراحی و تولید می شوند که از آن ها می توان در بخش های مختلف یک سالن آرایشگاهی استفاده نمود. انتخاب صندلی آرایشگاهی مناسب لاین موردنظر نیز از چالش های پیش رو برای سالن دارها یا آرایشگران می باشد.

این تنوع در صندلی های آرایشگاهی باعث شده است تا هر لاین آرایشگاه صندلی بخصوص خود را داشته باشد. در این حالت انتخاب صندلی آرایشگاه برای لاین های موردنظر یک سالن به مراتب کار ساده تری نسبت به قبل شده است. تقریباً می توان گفت صندلی آرایشگاهی جزء بیشترین تجهیزات آرایشگاهی است که سالن این محیط را بیشتر از وسایل دیگر پر می کند.

صندلی ها از جمله مهم ترین و ضروری ترین تجهیزات آرایشگاه هستند که یکی از آن ها هم صندلی پدیکور است. ناگفته نماند که لاین پدیکور نیاز به متخصصین مخصوص به خود را دارد و هر آرایشگر یا سالن داری در این لاین فعالیت نمی کند. هرچند این لاین تخصصی تر از آن چه که فکر کنیم است و میزان تجهیزات موردنیاز آن بستگی به جدی بودن این فعالیت دارد.

صندلی پدیکور چیست؟

حالا که با خدمات پدیکور آشنا شدیم بهتر است با صندلی پدیکور هم آشنا شویم. صندلی پدیکور نوعی صندلی آرایشگاهی است که بگونه یا طراحی می شود که روی استیج پدیکور قرار بگیرد. استیج های پدیکور بخشی برای این لاین است که صندلی و تجهیزات پدیکور روی آن قرار گرفته می شود و این خدمات را ارائه می دهد.

سالن های آرایشگاه زنانه خدمات متنوعی از آرایش و زیبایی ارائه می دهند که مانیکور و پدیکور مربوط به ناخن ها هستند. برای خدمات مانیکور هم صندلی آرایشگاهی نیاز است اما صندلی های آن لاین کاملاً با پدیکور متفاوت می باشد. صندلی پدیکور ابعاد بزرگتری دارد و در قسمت های مختلف آن همانند یک مبل طراحی می شود تا یک صندلی ناخن باشد.

صندلی های مخصوص خدمات پدیکور دارای شکل و شمایل مختلفی هستند که استانداردهای این تخصص در آن لحاظ می شود. حالا ممکن است این صندلی ها هر یک استایل بخصوصی داشته باشند که بستگی به سلیقه آرایشگران دارد. همچنین در این بین تجهیزات این لاین بصورت یک ست کامل هم ارائه می شود تا کار شما را آسوده تر کند.

ویژگی های صندلی پدیکور

همانطور که در ابتدای مقاله صندلی پدیکور چیست؟ اشاره کردیم، صندلی پدیکور دارای ویژگی هایی است که این صندلی را برای این لاین مناسب می کند. اهمیت ویژگی های یک صندلی پدیکور به مراتب مهم تر از هر چیز دیگری در این صندلی ها است. یعنی اگر یک صندلی این ویژگی ها را نداشته باشد تنها یک صندلی آرایشگاهی لحاظ می شود.

از مهم ترین ویژگی های یک صندلی پدیکور میزان راحتی آن می باشد. به این دلیل که این خدمات همانند خدمات لاین ناخن دست زمان بر است و مشتری باید بتواند بر روی آن احساس راحتی داشته باشد. علاوه بر آن هم صندلی پدیکور باید بگونه ای باشد که متخصص هم در مقابل آن بتواند با راحتی کامل خدمات خود را ارائه دهد.

صندلی پدیکور به دو شکل با تجهیزات کامل و تنها یک صندلی ارائه می شود. حالت اول یک پکیج کامل از صندلی پدیکور است که در ادامه آن بخش قرارگیری پا هم بصورت متصل به صندلی بر روی یک استیج می باشد. اما در حالت دوم تنها یک صندلی است که بخش استیج و جلوی پای آن را باید جداگانه تهیه و استفاده کرد.

کاربرد صندلی پدیکور چیست؟

صندلی پدیکور چیست؟ کرج دکور

صندلی پدیکور چیست؟ کرج دکور

در صندلی پدیکور چیست؟ اشاره کردیم که این صندلی ها هم یک صندلی آرایشگاهی به حساب می آیند. کاربرد صندلی آرایشگاهی مسئله ای پنهان نیست که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم. اما موضوع مهم اینجاست که هر صندلی آرایشگاهی ویژگی ها و کاربرد های بخصوص خود را برای یک لاین آرایشگاهی ارائه می دهد.

صندلی پدیکور هم از این مسئله فارغ نیست و بهتر است بگوییم که این صندلی ها کاربرد های کمتری نسبت به سایر صندلی های آرایشگاهی دارند. در ظاهر کاربرد صندلی پدیکور تنها برای لاین خدمات پدیکور می باشد و همینطور هم هست. اگر تنها یک صندلی پدیکور بدون آن که پکیج کامل باشد تهیه کرده باشید اوضاع کمی فرق دارد.

در این صورت کاربرد صندلی پدیکور بیشتر از تنها ارائه ای در این لاین است. به این معنا که می توان از این صندلی در لاین های مختلف بسته به نظر متخصص هم استفاده نمود. این صندلی ها بدلیل راحتی و زیبایی زیادی که دارند می توانند در قسمت های دیگر سالن آرایشگاهی هم قرار بگیرند. اما صندلی با استیج و ست کامل تنها برای پدیکور مناسب است.

خرید صندلی پدیکور

برای خرید صندلی پدیکور ابتدا باید مطمئن شویم که قصد تهیه پکیج کامل آن را داریم یا می خواهیم طبق سلیقه خود تجهیزات را یک به یک تهیه کنیم. در وبلاگ کرج دکور فارغ از مقاله صندلی پدیکور چیست؟ مقاله ای دیگر با عنوان خرید صندلی پدیکور آماده کردیم که مطالعه آن نیز پیشنهاد می شود.

جهت خرید صندلی پدیکور می توانید برای مشاهده تمام مدل های موجود به نمایشگاه کرج دکور مراجعه کنید. در این نمایشگاه این صندلی ها به دو صورت پکیج کامل و تجهیزات جدای هر کدام جهت بررسی و مشاهده وجود دارد. همچنین در این بین می توانید هر یک از این تجهیزات برای لاین پدیکور را بصورت جدا از هم به میل خود سفارش دهید تا ساخته شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *