مقالات

کاربرد تخت زیبایی

کاربرد تخت زیبایی - کرج دکور

کاربرد تخت زیبایی در سالن های زیبایی بسیار متنوع می باشد. از تخت زیبایی در امور زیبایی و بهداشتی می توان استفاده نمود. با توجه به کاربرد های خاص و کاربردی این تخت یکی از تجهیزات پر استفاده در سالن زیبایی می باشد. استفاده از این محصول در فیشیال، مژه، تزریق ژل و بوتاکس می باشد که علاوه بر زیبایی جهت انجام امور پزشکی نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

امروزه در سالن های زیبایی انواع تخت ها دارای اهمیت ویژه ای می باشند. این تخت ها دارای کاربردهای گوناگون با امکانات مختص به خود می باشند که در جهت افزایش کیفیت نتیجه بسیار کارساز می باشند. کرج دکور به عنوان تولید کننده تجهیزات آرایشگاهی کرج اقدام به ساخت انواع تجهیزات آرایشگاهی و دکوراسیون نموده است که سفارشات مشتریان عزیز را از سراسر ایران پذیرا می باشد.

در ادامه مقاله کاربرد انواع تخت زیبایی مطالعه خواهید نمود:

انواع تخت آرایشگاهی

آشنایی با انواع تخت آرایشگاهی - کاربرد تخت زیبایی - کرج دکور

آشنایی با انواع تخت آرایشگاهی – کاربرد تخت زیبایی – کرج دکور

تخت های آرایشگاهی از جمله تجهیزات تخصصی در سالن های زیبایی می باشند. با استفاده از این تخت ها استاد کاران فعالیت های مربوطه را به راحتی و با تمرکز بالاتر بر روی مشتری اجرا می کنند. این تخت ها به لحاظ ساخت و امکانات ویژگی هایی دارند که باعث تفاوت با یکدیگر می شوند. کاربرد تخت زیبایی نیز یکی از موارد پر اهمیت در آرایشگاه ها می باشد که پشتیبانی بسیار ی از تخصص ها را در خود جای داده است.

از انواع تخت های آرایشگاهی می توانیم به تخت پوست، اپیلاسیون و زیبایی اشاره کنیم. همانطور که اشاره کردیم این تخت ها دارای استفاده های پزشکی، بهداشتی و زیبایی دارند که ما در این مقاله به استفاده از تخت زییایی می پردازیم. تخت آرایشگاهی می تواند به صورت ثابت، برقی و مکانیکی باشد که تخت ثابت همانطور که از نامش پیداست قابلیت جرکت در قسمت های مختلف را ندارد.

آشنایی با تخت زیبایی

تخت زیبایی یکی از انواع تخت های آرایشگاهی می باشد که دارای استفاده های متفاوتی است. کاربرد تخت زیبایی به دلیل امکانات زیاد آن در لاین های مختلف ملموس می باشد. از جمله استفاده های آن می توانیم به موارد زیر اشاره بکنیم:

  1. تخت مژه
  2. تخت ماساژ
  3. تخت پوست
  4. تخت فشیال

همانطور که در بالا نام بردیم استفاده از تخت زیبایی بسیار متفاوت می باشد که این موضوع کارایی آن را نشان می دهد. وجود یک تخت زیبایی در سالن های زیبایی باعث افزایش کارایی آن سالن می شود. به عنوان مثال فشیال پوست به منظور پاکسازی آن بسیار همه گیر و پرطرفدار شده است که انجام این کار توسط تخت فشیال یا همان تخت زیبایی صورت می پذیرد.

اهمیت تخت زیبایی

اهمیت یک محصول به میزان کارآیی و کیفیت آن مرتبط می شود. با توجه به کاربرد تخت زیبایی در این حرفه می توان از آن به عنوان یک محصول بسیار مهم یاد کرد. انجام فعالیت های مختلف بر روی این تخت گستره ی زیادی از تخصص های سالن های زیبایی را پوشش می دهد. تخت های زیبایی با توجه به قسمت های متحرک آن که شامل یک، دو و سه تکه می باشد که حالت های مختلف بدن را ایجاد می کند.

در بعضی از تخت ها در قسمت صورت دارای سوراخ می باشد تا به راحتی در آن قرار گیرد. نحوه ساخت این محصول به شکل استاندارد جهت قرار گیری بدن تاثیر بسیار زیادی در افزایش کارآیی آن دارد. در کنار این تخت می توان از صندلی استادکار جهت قرارگیری شخص صاحب حرفه استفاده نمود. صندلی استاد کار با ویژگی تنظیم ارتفاع و ابعاد کوچکش محصول مناسبی برای قرار گرفتن در کنار تخت زیبایی و انجام فعالیت مورد نظر می باشد.

جنس تخت زیبایی

آشنایی با جنس تخت زیبایی - کاربرد تخت زیبایی - کرج دکور

آشنایی با جنس تخت زیبایی – کاربرد تخت زیبایی – کرج دکور

تخت زیبایی بر اساس قسمت های ساخته شده دارای جنس های متفاوتی می باشد. پایه و بدنه آن می تواند از جنس چوب یا فلز باشد که دارای مقاومت و تحمل وزن انسان را داشته باشد. پایه های تخت زیبایی می توانند به صورت ثابت یا متحرک باشد. ضمن اینکه برای قسمت نشیمن، پشتی و رویه بدنه تخت زیبایی از فوم پوشیده شود و از روکش چرم یا پارچه استفاده نمایند. کاربرد تخت زیبایی با کیفیت بالای متریال افزایش پیدا می کند و طول عمر بیشتری را تجربه می کند.

با توجه به متریال تشکیل دهنده تخت زیبایی می تواند انتخاب مناسبی برای سالن زیبایی باشد و آن را با دکوراسیون فضای خود هماهنگ کنید. نکته ای که در هنگام خرید همیشه ذهن مشتری را مشغول به خود می کند دیدن محصولی خاص و تصور کردن آن در رنگ دیگری است. مجموعه کرج دکور با قابلیت سفارشی سازی انواع محصولات از جمله تخت زیبایی امکان سفارشی سازی را برای مشتریان فراهم نموده است.

راهنمای خرید تخت زیبایی

جهت خرید تخت زیبایی باید ابتدا نیازهای فعالیت خود را بررسی نمایید. امکاناتی که در این تخت تعبیه می شود کاربرد تخت زیبایی را تغییر می دهد. هر چه امکانات آن افزایش یابد مطمئناً قیمت آن را نیز افزایش می یابد. از جمله امکانات این تخت می توان به موتور نوع برقی آن اشاره نمود. همچنین تعداد تکه های آن و یا نوع ثابت تخت زیبایی در نوع استفاده از آن تاثیر گذار می باشد. در نوع برقی با وجود قسمت های متحرک از حالت نشیمن به خوابیده تبدیل می شود.

جهت خرید بهترین تخت زیبایی در بازار علاوه بر رعایت نکات ارائه شده باید از یک فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد استفاده نمایید. کرج دکور به صورت تخصصی به عنوان فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی و دکوراسیون فعالیت دارد و با کارشناسان با تجربه آماده ارائه راهنمایی و مشاوره رایگان می باشد. تنوع بالا در این فروشگاه به تهیه تخت تخصصی و مناسب فعالیت شما کمک می کند.

تخت های آرایشگاهی دارای ظاهر یکسانی می باشند و در امکانات با یکدیگر متفاوت می باشند. این تفاوت در امکانات، نوع فعالیت بر روی تخت را مشخص می کنند. مطمئناً انجام هر فعالیت نیاز به ارگونومی خاصی از بدن می باشد که توسط انواع تخت ثابت، متحرک یک تکه، دو تکه و سه تکه صورت می پذیرد. جهت تهیه هر کدام از تخت های زیبایی با امکانات گسترده و تنوع رنگی بالا می توانید از کرج دکور نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *