مقالات

کاربرد صندلی کپ

کاربرد صندلی کپ - کرج دکور

کاربرد صندلی کپ در سالن های زیبایی دارای گستردگی بالایی می باشد. صندلی کپ در بیشتر سالن های زیبایی به عنوان صندلی کوتاه کردن مو شناخته شده است که علاوه بر آن جهت انجام فعالیت های دیگر مو مانند شینیون، رنگ مو و غیر مورد استفاده قرار میگیرد. صندلی های آرایشگاهی از جمله محصولات متنوعی می باشند که در جای جای آرایشگاها قابل مشاهده هستند و هر کدام نقشی اساسی را ایفا می کنند.

با توجه به اهمیت صندلی در سالن های زیبایی انواع آن برای استادکاران و موسسان سالن های زیبایی بسیار ضزرورت دارد. تهیه این محصولات در قالب تجهیزات آرایشگاهی با توجه به تنوع بالای آنها می تواند برای اساتید گمراه کننده باشد. کرج دکور به عنوان فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی در کرج با تولید تجهیزات آرایشگاهی آماده ارائه مشاوره رایگاه به مشتریان عزیز می باشد. در ادامه با توضیح درباره صندلی کپ همراه ما باشید.

صندلی کپ چیست؟

آشنایی با صندلی کپ - کاربرد صندلی کوپ - کرج دکور

آشنایی با صندلی کپ – کاربرد صندلی کوپ – کرج دکور

صندلی کپ یکی از صندلی های پرطرفدار در سالن های زیبایی مردانه و زنانه می باشد. مهم ترین قسمت این صندلی جک زیر آن می باشد که برای تنظیم ارتفاع آن مورد استفاده قرار میگیرد. کاربرد صندلی کپ در لاین مو بیشتر قابل لمس است که شامل فعالیت اصلاح مو، رنگ مو، شینیون مو و غیره می باشد.

صندلی کوپ دارای پشتی بلندی نمی باشد و پایه های آن ثابت و متحرک است. پایه های متحرک شامل چرخ هایی در زیر آن می باشد که جابجایی آن را راحت می کند. این صندلی در طرح و رنگ های مختلفی، با جنس روکش متفاوت تولید می شود. از جمله روکش های این صندلی به پارچه و چرم می توان اشاره نمود. البته بهتر است برای رویه این صندلی از جنس ضد آب استفاده شود که در صورت وجود رطوبت آسیبی به آن وارد نشود.

جنس صندلی کپ

صندلی کپ از قسمت های مختلفی تشکیل شده است. این قسمت ها شامل پایه، بدنه، فوم و روکش می باشد. اجناس مورد استفاده در کاربرد صندلی کپ تاثیری ندارد و موجب افزایش کیفیت آن می شود. پایه های مورد استفاده در این صندلی از فلز ساخته می شود که به دو صورت ثابت و متحرک می باشد. در نوع متحرک به دلیل تعبیه چرخ در زیر صندلی موجب سهولت در جابجایی آن شده است. با قرار گیری جک در قسمت زیر نشیمن تنظیم ارتفاع به راحتی انجام می شود.

همانطور که گفته شد این صندلی پشتی بلندی ندارد و دارای ارگونومی نشیمن بسیار راحتی می باشد. برای قسمت های نشیمن و پشتی از فوم سرد با کیفیت استفاده می شود تا در مدت طولانی به کاهش خستگی کمک بکند. همچنین بر روی فوم سرد از روکشی با جنس پارچه و چرم استفاده می شود. به عنوان یک صندلی کپ پایه ثابت می توانیم به صندلی کپ دسته کوتاه آذر اشاره نماییم.

راهنمای خرید صندلی کپ

همیشه هنگام خرید زمانیکه با تنوع بالا در کیفیت و قیمت محصولات مختلف مواجه می شویم که دچار یک سردرگمی می شویم. برای رفع این سردرگمی کافیست اطلاعات خود را ار محصول مورد نظرمان بالا ببریم تا به راحتی آن را انتخاب نماییم. همچنین انتخاب یک فروشگاه معتبر نیز کمک زیادی به رفع این مشکل می نماید. در خرید این صندلی باید به کاربرد صندلی کپ آشنایی داشته باشیم و بدانیم چه فعالیتی صورت می گیرد.

در بسیاری از فعالیت های مورد نظر مو از رطوبت برای انجام کارشان استفاده می کنند. رطوبت خود باعث ایجاد آسیب برای پارچه و فلز می کند. بنابراین اگر چنین شرایطی فراهم است باید از اجناسی استفاده کنید که رطوبت بر روی آنها تاثیری نداشته باشد. به عنوان مثال چرم در برابر آب مقاومت بالایی دارد. برای چنین انتخابی ما به شما استفاده از صندلی کپ مکعبی را پیشنهاد می دهیم. همچنین اگر نیاز به جابجایی زیاد صندلی دارید از صندلی های چرخدار استفاده نمایید.

قیمت صندلی کپ

مقدار هزینه خرید صندلی کپ - خرید صندلی کپ - کرج دکور

مقدار هزینه خرید صندلی کپ – خرید صندلی کپ – کرج دکور

قیمت صندلی کپ یر اساس معیارهای مختلفی تعیین می شود. از جمله مهمترین عوامل تعیین قیمت این صندلی استفاده از متریال های مختلف می باشد. هر جنسی در بازار دارای قیمتی می باشد که باعث بالا و پایین شدن قیمت نهایی محصول می شود. در بازار بسیاری از محصولات با قیمت بسیار پایین موجود می باشند که تنها راه ارائه آن با قیمت پایین استفاده از کیفیت پایین متریال می باشد. کاربرد صندلی کپ با استفاده از متریال کیفیت پایین نیز دچار نقص خواهد شد.

کرج دکور به عنوان فروشگاه تجهیزات آرایشگاهی با تولید انواع صندلی کپ در کنار دیگر تجهیزات آرایشگاهی محصولات متنوعی را به شما عزیزان ارائه می کند. این مجموعه با کاهش سود و حفظ متریال با کیفیت بالا شرایط را به گونه ای برای مشتریان فراهم نموده که محصولات باکیفیت و با قیمتی مناسب ارائه می شود. از مهمترین ویژگی های این مجموعه ارائه محصولات سفارشی متناسب با سلایق مشتریان عزیز می باشد.

انواع صندلی آرایشگاهی

در محصولات تولیدی کرج دکور شاهد تنوع بالایی در انواع صندلی آرایشگاهی می باشیم. این تنوع انتخاب مشتری را برای تهیه انواع صندلی باز می گذارد. در این مقاله تا به اینجا در مورد کاربرد صندلی کپ سخن گفتیم. در انتها به انواع صندلی می پردازیم تا ضمن آشنایی بیشتر با انواع آنها درک بهترین نسبت به صندلی کپ کسب کنیم. انواع صندلی آرایشگاهی طبق لیست زیر می باشد:

  1. صندلی کپ
  2. صندلی استادکار
  3. صندلی اصلاح
  4. صندلی تابوره

هر کدام از صندلی های نامبرده دارای کاربرد مخصوص به خود می باشند که می توانید برای دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در زمینه صندلی آرایشگاهی با کرج دکور تماس حاصل نمایید. کرج دکور علاوه بر موجودی محصولات امکان تولید به صورت سفارشی در انتخاب رنگ و امکانات را برای مشتریان فراهم نموده است.

صندلی های آرایشگاهی در جهت تکمیل نیاز تخصصی سالن های زیبایی تولید شده اند. این محصولات هر کدام دارای مدل های مختلفی می باشند که امکانات خاصی به آنها افزوده می شود. امروزه به دلیل رقابت بالا، صرفاً تولید محصول اهمیت چندانی ندارد و نکات حساس آن معطوف به امکانات آن می شود. کرج دکور در زمینه تولید تجهیزات آرایشگاهی با استفاده از خلاقیت و نو آوری اقدام به ساخت محصولات زیبا و خلاقانه جهت استفاده حرفه ای استاد کاران نموده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *