مقالات

کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی

کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی - کرج دکور

در زمان خرید تجهیزات آرایشگاه، دانستن کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی امر مهمی است. به این دلیل که یک سالن آرایشگاهی باید چندین آینه و کنسول داشته باشد تا دکوراسیون داخلی جذاب و زیبایی ایجاد نماید. از این رو دانستن آن که چه نوع آینه ای باید خریداری کرد و کدام کنسول ها برای آن ها مناسب است اهمیت زیادی دارد.

آینه ها همیشه در دکوراسیون داخلی نقش جذاب و مهمی را ایفا می کردند. وجود حداقل یک آینه در هر محیطی می تواند به زیبایی ظاهر آن کمک کند. از قدیم هم از آینه ها در منازل حداقل در یک اتاق خواب استفاده می شد و هنوز هم استفاده می شود. اما شاید به وجود یک میز کنسول در یک محیط معمولی عادت نداشته باشیم.

به همین جهت است که بحث آینه و کنسول در سالن های آرایشگاهی مبحثی متفاوت از دیگر محیط ها می باشد. سالن های آرایشگاه یک محیط کاری هستند که نیازمند تجهیزات آرایشگاه حرفه ای در آن می باشد. این تجهیزات علاوه بر زیبایی باید کاربرد های زیادی هم داشته باشند. آینه و کنسول آرایشگاهی از این تجهیزات مهم برای سالن آرایشگاه به شمار می رود.

آینه و کنسول آرایشگاه

کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی - کرج دکور

کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی – کرج دکور

عنوانی که اگر یک خانم باشید و بخصوص در سالن های آرایشگاهی کار کرده باشید زیاد آن را شنیده اید. آینه و کنسول آرایشگاهی از جمله تجهیزات مهم این سالن ها هستند که وجود آن ها الزامی و ضروری است. آینه ها جزء تجهیزاتی هستند که بیشتر از یک عدد در سالن های آرایشی از آن ها در جاهای مختلف آن استفاده می شود.

کنسول ها نیز یکی از تجهیزات مکمل برای آینه ها هستند. میز کنسول ترکیبی عالی برای قرارگیری در مقابل یک آینه است و همیشه از آن استفاده می شود. البته این کاملاً بستگی به نوع دکوراسیون داخلی سالن دارد که در کنار آینه ها میز کنسول قرار بگیرد یا خیر. اما بطور عادی استفاده این دو در کنار هم ترکیبی عالی برای دکوراسیون داخلی سالن های آرایشگاهی است.

آینه آرایشگاهی چیست؟

تجهیزات آینه ها در ابعاد و اشکال متنوعی طراحی و تولید می شوند. این آینه های آرایشگاهی ابعاد بزرگتر و اشکال خاصی دارند که مناسب دکوراسیون این سالن ها باشد. آینه آرایشگاهی ویژگی هایی دارد که هر آینه ای به آن شکل ندارد و باعث می شود تا این نوع آینه از انواع آینه دیگر جدا شود. آینه آرایشگاهی در چند نوع مختلف ایستاده و دیواری طراحی و تولید می شود.

کنسول آرایشگاهی چیست؟

تجهیزات کنسول آرایشگاهی میز های کنسولی هستند که در سالن های آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند. البته که کنسول ها همیشه میز هایی شبیه به باکس با امکانات کشو هستند که در هر مکانی می توان از آن استفاده نمود. اما کنسول آرایشگاهی مخصوص یک سالن آرایشگاه طراحی و تولید می شود که امکانات و جذابیت بسیار بیشتری نسبت به سایر کنسول ها دارد.

ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی

همانطور که در ابتدای مقاله کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی گفته شد، آینه و کنسول آرایشگاهی دارای ویژگی هایی است که آن ها را نسبت به سایر آینه و کنسول ها جدا می کند. این ویژگی ها دقیقاً بر اساس نیاز های متخصصین در یک سالن آرایشی طراحی و ایجاد می شود. به همین جهت است که یک سالن دار یا آرایشگر برای خرید آینه و کنسول باید بدنبال تجهیزات مخصوص سالن آرایشگاهی باشد.

حال اگر کمی ریز تر بشویم، باز هم در انواع آینه ها ویژگی های مختلفی را می توانیم بیابیم. بطور مثال ویژگی های یک آینه ایستاده با یک آینه دیواری متفاوت هستند. اما سعی داریم تا ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی را بطور کلی در این مقاله بیان کنیم. در ادامه ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی را در این مقاله از کرج دکور مشاهده خواهید کرد.

 • ابعاد و اشکال متفاوت
 • طراحی زیبا و جذاب تر
 • فریم های بزرگ تر
 • نوع آینه شفاف تر
 • انواع مختلف
 • امکان نورپردازی

کاربرد های آینه و کنسول آرایشگاهی

کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی - کرج دکور

کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی – کرج دکور

مهم ترین و بولدترین کاربردی که آینه و کنسول دارد استفاده از آن در محیط های آرایشی است. این محیط های آرایشی با عنوان آرایشگاه شناخته می شود نیازمند این تجهیزات تخصصی می باشد. نا گفته نماند که از آینه و کنسول ها می توان در محیط های مختلف دیگری مثل منازل هم استفاده نمود. در اصل محدودیتی برای استفاده از آینه و کنسول وجود ندارد و بیشتر سلیقه ای است.

علاوه بر مواردی که در کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی گفته شد، کاربرد مهمی که این تجهیزات دارند راحتی در استفاده از خدمات مرتبط با آن ها است. در نظر بگیرید که یک متخصص براحتی به ابزارهای خود در یک میز کنسول در مقابل یک آینه دسترسی داشته باشد. همچنین اذیتی برای شما که در مقابل آینه و کنسول قرار دارید نداشته باشد.

 • قابل استفاده در انواع محیط کاری و غیر کاری
 • زیبایی و جذابیت بیشتر یک محیط
 • مورد استفاده در اتاق منازل
 • استفاده آرایشی در اتاق خواب
 • قرارگیری لوازم مختلف در میز کنسول
 • آینه های قدی در انواع محیط های کاری و منازل
 • استفاده میز کنسول در تمام محیط های کاری و غیر کاری

خرید آینه و کنسول آرایشگاه

آینه ها و کنسول های مخصوص آرایشگاه در انواع مختلفی ارائه می شود. آینه های ایستاده و دیواری که با یا بدون کنسول ارائه می شود شامل آینه دو طرفه نیز هستند. جهت خرید کافیست به نمایشگاه تجهیزات آرایشگاهی کرج دکور بصورت حضوری مراجعه کنید تا از تمام آینه ها و کنسول ها دیدن کنید. مقاله کاربرد و ویژگی های آینه و کنسول آرایشگاهی جهت خرید ساده تر برای شما تهیه شده که مشاوران فروش نیز همراه شما در این خرید خواهند بود.

علاوه بر آن که می توانید بصورت حضوری خرید آینه و کنسول آرایشگاه را انجام دهید، از طریق پلتفرم های آنلاین نیز مقدور می باشد. شبکه های مجازی مثل اینستاگرام و همچنین فروشگاه اینترنتی و اپلیکیشن کرج دکور محصولات برای فروش قرار گرفته است. شما می توانید در هر زمانی از روز با شماره تلفن مندرج در وب سایت جهت مشاوره تماس بگیرید و سفارش خود را همین امروز ثبت کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *