مقالات

کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن شماست؟

کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن شماست؟ کرج دکور

سوال مهمی که هر آرایشگر یا سالن دار از خود باید بپرسد این است که کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن خود می باشد. خرید آینه کنسول آرایشگاه از مهم ترین بخش خرید تجهیزات آرایشگاه می باشد که باید به آن توجه زیادی داشت. آینه ها  جلوه های ویژه ای به یک سالن آرایشگاهی می دهند. دلیل این امر هم این است که آینه ها انعکاس دهنده تصاویر و محیط مقابل خود هستند. پس این که آینه باید در کجا قرار بگیرد و چه تصویری را در خود در زوایای مختلف منعکس کند اهمیت زیادی دارد.

آینه و کنسول را می توان از مهم ترین تجهیزات آرایشگاهی دانست که در یک محیط آرایشی آینه ها کاربرد فراوانی دارند و داشتن آن ها ضروری است. اما آینه ها دیگر تنها به یک شکل ساده و مشخصی نیستند و امروزه سبک های مختلفی از آن ها طراحی و تولید می شود. این سبک های مختلف باعث شده است تا طراحان دکوراسیون بتوانند ظاهری متفاوت در هر سالن ایجاد کنند. از این رو هم باید گفت که کار آرایشگران و سالن دار ها هم راحت تر شده است و انتخاب های بیشتری برای زیبایی دکوراسیون داخلی خود دارند.

آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن

کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن شماست؟ کرج دکور

نمونه ای از آینه های دیواری بدون کنسول برای لاین های میکاپ

درست است که از هر آینه ای می توان در مباحث آرایشی و میکاپ استفاده نمود. اما بحث زیبایی دکوراسیون داخلی آرایشگاه ها همیشه داغ بوده است. اگر قرار باشد در رابطه با آرایشگاه زنانه صبحت کنیم قضیه کاملاً متفاوت خواهد بود. زیرا در آرایشگاه های مردانه سبک آینه ها بسیار ساده تر از سالن های آرایشگاهی زنانه است. در سالن های آرایشگاهی زنانه بدلیل وجود لاین های بسیار بیشتر جهت خدمات زیبایی، آینه های بیشتری هم بکار گرفته می شود.

حال آن که این آینه ها چگونه در جای خود قرار بگیرند و بتوانند بیشترین استفاده را داشته باشند هم خود مسئله مهمی است. معمولاً بیشترین تجهیزاتی که در یک سالن آرایشگاهی زنانه دیده می شود آینه ها و صندلی ها هستند. آینه ها بدلیل ترکیبی که با کنسول ها دارند کمی پیچیده تر از تجهیزات دیگر به حساب می آیند. منظور از پیچیدگی در ظاهر و انطباق آن ها با یکدیگر است و البته که بحث سلیقه با تمام این ها ترکیب خواهد شد.

در گذشته آینه ها تنها وظیفه ای که در یک محیط داشتند انعکاس تصویر مقابل بود. اما حالا که پای آینه ها به خیلی از سالن های مختلف باز شده است بحث زیبایی آن ها هم اهمیت زیادی دارد. این مباحث باعث شده است تا ظاهر آینه ها هم تغییر زیادی داشته باشند. از این رو طراحان دکوراسیون هم بیکار ننشسته اند و قاب آینه ها و فریم های متنوعی را طراحی و به تولید می رسانند.

چه سبک از آینه ها جهت استفاده در سالن ها وجود دارند؟

  1. آینه ایستاده یا آینه قدی
  2. آینه دیواری
  3. آینه رومیزی
  4. آینه های هوشمند
  5. آینه دو طرفه
  6. آینه های دارای نورپردازی
  7. و انواع دیگر از آینه ها

موارد مهم در انتخاب آینه آرایشگاه

مسائل مهمی وجود دارد که باید پیش از خرید آینه به آن ها توجه نمود. مهم ترین آن ها مساحت سالن است که چه مقدار فضا برای استفاده از آینه ها در اختیار داریم. دلیل توجه به این مسئله این است که ابتدا انتخاب کنیم آینه ها قرار است به دیوار متصل شود، یا بصورت ایستاده قرار بگیرد و یا بر روی میز باشند. قطعاً اگر متراژ کافی نسبت به تعد لاین ها در سالن وجود نداشته باشد خیلی نمی توان به فکر آینه های ایستاده بود. در این شرایط آینه های دیواری انتخاب های هوشمندانه تری هستند.

همچنین در شرایطی که سالن متراژ بسیار بالایی دارد در قسمت مرکزی آن می توان آینه و کنسول هایی در کنار هم قرار داد. به این شکل که این آینه ها دو طرفه باشد و بر روی یک میز کنسول قرار بگیرد. این سبک جدیدی از آینه و کنسول آرایشگاهی و طراحی دکوراسیون داخلی سالن های آرایشگاه زنانه می باشد. این سبک جدید بسیار محبوب و پرطرفدار می باشد و جدیداً بیشتر از قبل از آن استفاده می شود. در ادامه مطلب کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن شماست؟ با کرج دکور همراه باشید.

چه آینه ای برای سالن آرایشگاه خود انتخاب کنیم؟

این سوالی است که اکثر مدیران سالن آرایشگاهی یا آرایشگران از کادر فروش می پرسند. پاسخ همیشه یکسان است و کاملاً بستگی به متراژ سالن و لاین های موجود در آن دارد. البته که پس از این موارد به سلیقه شما هم باز می گردد. پس در ابتدا باید بتوانیم نقشه ای از سالن خود ارائه دهیم تا کارشناسان بتوانند بهترین پیشنهاد را برایتان ارائه دهند. به این شکل بسیار راحت تر می توان تصمیم گرفت که چه نوع آینه ای در سالن خود بکار ببریم.

پس از آن که تصوری از سالن خود به تیم فروش دادید حالا می توانید از پیشنهاد های ارائه شده بهره مند شوید. این پیشنهاد ها دقیقاً به شما نشان می دهند که چه نوع آینه ای با چه تعداد و سبک در سالن شما قابل استفاده است. نباید از یاد برد که استفاده بهینه از تجهیزات آرایشگاهی در سالن مهم ترین اصل خرید این تجهیزات است. اگر به این موضوع توجه زیادی داشته باشید می توانید به مراتب راحت تر آینه ها را خریداری و استفاده کنید.

انتخاب آینه سالن آرایشگاهی بر اساس متراژ سالن

کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن شماست؟ کرج دکور

نمونه ای از آینه های دو طرفه بر روی میز کنسول در مرکز سالن آرایشگاهی

اگر متراژ شما بزرگ است: استفاده از آینه ایستاده نمای بسیار زیادی به محیط دکوراسیون سالن شما می دهد. در این حالت بدلیل متحرک بودن این آینه ها همیشه می توانید تغییر تحول بدهید و لازم نیست همیشه به همان شکل از آینه ها در جای خود استفاده کنید. اما باید در نظر داشته باشید که آینه ایستاده فضای بیشتری اشغال می کند و جابجایی آن هم کار بسیار ساده ای نیست اما شدنی است.

اگر متراژ شما کوچک است: اگر متراژ سالن شما کوچک است یا بگونه ای بدلیل تقسیم بندی های انجام شده محیط کمتری دارید، آینه های دیواری راست کار شما است. آینه های دیواری با اتصال به دیوار فضای بسیار کمی را اشغال می کنند و در مقابل آن تصمیم با شماست که از میزهای ساده یا کنسول استفاده کنید. قطعاً استفاده از میز کنسول کوچک و جمع و جور محیط شما را پرکاربرد تر از قبل می کند.

اگر علاوه بر آینه های دیواری به آینه های دیگر هم در محیط سالن نیاز دارید: در این شرایط آینه های دو طرفه با قرارگیری در مرکز سالن جلوه جدید و مدرنی به سالن آرایشگاهی شما می دهد. این آینه های دو طرفه هم می تواند بصورت ایستاده باشد و هم می تواند بصورت رومیزی بر روی میز کنسول قرار بگیرد. قرارگیری آینه های گرد پایه دار کوچک بر روی میزهای کنسول بسیار جذاب است.

انتخاب آینه سالن آرایشگاهی بر اساس امکانات

اگر آینه و کنسول دیواری نیاز دارید: آینه و کنسول یک انتخاب هوشمندانه برای اکثر سالن های آرایشگاهی است. آینه هایی که کنسول دارند بر روی دیوار معمولاً نصب می شوند و یک کنسول در زیر آن قرار می گیرد. شایان ذکر است که آینه و کنسول آرایشگاهی هم وجود دارد که نیازی به نصب بر روی دیوار نداشته باشد و به کنسول متصل باشد یا روی آن قرار بگیرد. بیشترین امکانات و به صرفه ترین خرید آینه ها به همین شکل هستند.

اگر آینه ایستاده نیاز دارید: آینه های ایستاده قدرت مانور بسیار بیشتری نسبت به هر آینه دیگری دارند. به این شکل که بر اساس نیاز خود و دکوراسیون سالن می توانید مکان قرارگیری آن را انتخاب کنید. آینه های ایستاده فضای نسبتاً بیشتری را اشغال می کنند اما زیبایی بخصوصی را به شما می دهد. از نظر هزینه ها برای آینه های ایستاده بیشتر باید هزینه کنید و می توانید آن ها را بصورت دو طرفه در مرکز سالن هم قرار دهید.

اگر زیبایی آینه ها برایتان مهم است: زیبایی آینه ها همانطور که پیشتر در مقاله کدام آینه و کنسول آرایشگاهی مناسب سالن شماست؟ توضیح دادیم اهمیت فراوانی دارد. اگر زیبایی آینه ها برایتان مهم است در هر سبکی از آینه ها می توانید آن ها را بهمراه نورپردازی تهیه کنید. البته که باید به فریم آینه ها هم دقت کنید تا زیبایی مدنظر شما را داشته باشند. این نورپردازی های LED زیبایی بسیار زیادی را به آینه ها می دهد و کاربردهای زیادی هم دارند.

مشاوره رایگان جهت خرید آینه و کنسول آرایشگاهی

کرج دکور یکی از تولیدکنندگان تجهیزات آرایشگاه در استان البرز می باشد که بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این حوزه را دارد. این مجموعه دارای نمایشگاه بسیار بزرگ می باشد که مشتریان می توانند با مراجعه به آن از مشاوره رایگان و تست و خرید مستقیم بهره مند شوند. شایان ذکر است که تیم فروش همواره از ابتدا تا انتهای خرید تجهیزات آرایشگاهی همانند آینه آرایشگاه در کنار شما خواهند بود.

همچنین می توانید با مراجعه به بخش فروشگاه وب سایت از دسته بندی آینه و کنسول دیدن کنید. محصولاتی که در این بخش درج شده اند بصورت آماده هستند و می توانید در ابعاد، رنگ ها و امکانات آن نظرات سفارشی ارائه دهید. با خرید مستقیم از وب سایت کرج دکور در هر شهری که هستید مرسوله خود را توسط باربری ها با سلامت کامل دریافت خواهید کرد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *